Březnice - Měchenice
3:0 (1:0)

Soupeř z Měchenic začal na březnickém hřišti nebojácně a v prvních desti minutách měl více šancí než domácí. V17. minutě se dostal do gólové šance domácí Miloš Nepivoda, ale brankář Pravda jeho střelu vytěsnil nad branku. V19. minutě chytil domácí brankář Vaněček nebezpečnou střelu po rohu hostí, rychle rozehrál a domácí využili brejku k přečíslení. To gólově zakončil Martin Žid - 1:0.

Ani po vedoucí brance nezmizela nervozita z domácích kopaček, nepřesnou rozehrávkou nabízeli míče hráčům hostů. Ve24. minutě nastřelil březnický Martin Zárybnický tyč, hosté měli velikou šanci ve32. minutě, kdy nebezpečnou křižnou střelu vyrazil Vaněček s vypětím nad břevno.

Druhá branka utkání padla v 54. minutě. Za zdánlivě ztraceným míčem vysprintoval k rohovému praporku Martin Žid, obehrál vybíhajícího brankáře a nahrál Nepivodovi. Ten skóroval do prázdné branky - 2:0.

Hosté se snažili zvrátit nepříznivý stav a stále útočili, domácí několikrát podržel brankář Vaněček. Do odkryté obrany hostů podnikali březničtí fotbalisté rychlé protiútoky, ale z několika vyložených šancí se ujala jenom střela Martina Žida v 83. minutě - 3:0.

Další dvě střely březnických útočníků skončily na tyči, tváří v tvář brankáři Pravdovi se neprosadil ani Miroslav Šimánek.

Branky: 18. a 83. Martin Žid, 54. Miloš Nepivoda. Rozhodčí: Nusl.

Březnice: Tomáš Vaněček - Jan Cibulka, Roman Petrovic, Miroslav Šimánek, Martin Zárybnický (75. Marek Chlapovič), Jan Jindřich, Ondřej Fajt (64. Václav Češka), David Cvrk, Martin Žid, Miloš Nepivoda, Josef Žid (85. Ladislav Češka).

Měchenice: Jan Pravda - Jakub Boudník, Radim Vilčko, Tomáš Šimon (60. Martin Němec), Milan Pršínský, Pedreira De Sá Manuel (10.Tomáš Raboch), Miloslav Tichý, Tomáš Borák, Jaromýr Dlesk, Ondřej Bílek, Petr Mitrovský.

Hlasy trenérů po utkání:

Jiří Hruška, Sokol Měchenice: "Uzpůsobili jsme naší sestavu velkému březnickému hřišti a chtěli dlouho hrát na 0:0. Doufali jsme, že Březničtí znervózní. Škoda našich neproměněných šancí v prvním poločase."

Luboš Pružina, SK Březnice 1918: "Nad soupeřem takových kvalit, jako hosté z Měchenic, by jsme měli vyhrát šest nula. Náš tým je stále rozhádaný a hráči nervózní. Tři body byly povinností."