Březnice – Jesenice
2:3 (0:3)

V prvních minutách zápasu se střídaly šance na obou stranách. Hlavička Martina Žida z nadějné pozice skončila v náručí jesenického brankáře Maška, na druhé straně zlikvidoval brankář Vaněček několik střel jesenických útočníků. V 15. minutě byl ale krátký na hlavičku Beneše.

Po gólu začali hosté získávat převahu a hbití útočníci, především Kratochvíl, lehce přecházeli přes březnické obránce. V 42. minutě se ocitl Kratochvíl sám před domácím brankářem a nezaváhal. V poslední minutě prvního poločasu pak ještě předvedl nádhernou akci jesenický Hocek, když slalom mezi březnickými obránci zakončil nechytatelnou střelou.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním skórovat. V 63. minutě snížil domácí kapitán Martin Žid a jeseničtí hráči znervózněli.

V 77. minutě Nepivodu vystřídal L. Češka a jeho rychlost a technika dělala hostům velké potíže. Po vyloučení Kratochvíla se Jeseničtí bránili vzrůstajícímu tlaku domácích. Ti dokázali v 89. minutě dotáhnout už na rozdíl jediného gólu, když se prudkou střelou prosadil Cibulka.

V posledních minutách zápasu hosté už jen odkopávali míče. V úplném závěru přispěchal na pomoc útoku i brankář Vaněček a dostal se k zakončení. Jeho prudká střela však prolétla těsně nad břevnem.

Branky: 63. M. Žid, 89. Cibulka – 15. Beneš, 40. Kratochvíl, 45. Hocek. Rozhodčí: Říha – Pejša, Laštovička. ŽK: Buchta. ČK: 84. Kratochvíl.

Březnice: Vaněček – Cibulka, Jindřich, Šimánek, Zárybnický (89. Mrázek), Petrovic, Motejzík, Cvrk, M. Žid, Nepivoda (77. L. Češka), J. Žid (30. V. Češka).
Jesenice: Mašek – Pytelka, Badal, Beneš, Buchta, Straděj, Hocek, Trávníček, Táčner, Kratochvíl, Kurilla.

FRANTIŠEK TRANTINA