Březnice -Poříčí
1:1 (1:0)

Do první brankové šance se dostali hosté, Stibůrek unikl po levém křídle a centroval před bránu. Jeho přihrávku před prázdnou brankou těsně minul Pavlečko.

Březničtí nastoupili bez dvou opor týmu, stopera Romana Petrovice a útočníka Miloše Nepivody, ale mladí hráči, kteří dostali šanci, dělali hostům problémy svým pohybem a nasazením.

Ve 27. minutě doslova rozebrali obranu Poříčí, tváří v tvář brankáři Beranovi se ocitli Martin Žid a Petr Motejzík, který s přehledem prostřelil vybíhajícího brankáře. První poločas skončil 1:0 a diváci mohli být spokojeni z pohledné hry obou týmů.

Po šesti minutách odehraných v druhém poločase bylo vyrovnáno. Tentokrát zakončoval rychlou kombinační akci hostů Ondřej Houda.

V60. minutě šel sám na branku Motejzík, za záchrannou brzdu zatáhl David Sysel, a byla z toho žlutá karta a penalta pro domácí. Míč z kopačky Martina Zárybnickéhovšak skončil na břevně.

Celý druhý poločas se hrál rychlý kombinační fotbal a diváci odměňovali potleskem vydařené akce obou týmů.

V 84. minutě se vyznamenal domácí brankář Vaněček, když chytrý lob, který málem zapadl do brány, vyškrábl ve vysokém výskoku nad branku.

Branky: 27. Motejzík - 51. Houda 1:1. ŽK: Štolba - Sysel, Kovář.

Březnice: Vaněček – Štolba, Fait, Češka, M. Zárybnický, Ferko, Motejzík (72. Cibulka), Cvrk, M. Žid, Jindřich, J. Žid.

Poříčí: Beran - Vojta, Anděl, Stibůrek, Sysel, Pavlečko (46. Kupša), Naňák, Filip (46. Říha), Houda (90. Jelínek), Šimáček, Kovář.