Příbram B - Kolín 1:2 (0:1)

Od prvních minut měli více ze hry hosté, kterým navíc pomáhal i silný vítr. První šanci však měli domácí, když zahraný roh Milutinovičem Čižinský s obtížemi vyrazil na břevno.

Ve 37. minutě šli hosté do vedení, když po perfektně zahraném centru se hlavou prosadil obránce Doseděl.

Domácí v poločase vystřídali, místo Brodského šel do útoku Klesa a výsledek se dostavil už v 52. minutě. Po individuální akci právě Klesy hlavičkoval De Oliveira a bylo 1:1. Jenže o dvě minuty později nasměroval domácí Svárovský míč do vlastní branky a Kolín šel znovu do vedení.

Příbramští se snažili alespoň vyrovnat, ale velké šance Milutinoviče ani později De Oliveiry gól nepřinesly, a tak si Kolín, který znovu potvrdil, že na Příbram umí, odvezl tři body.

Branky: 52. De Oliveira - 37. Doseděl, 54. Svárovský vlastní. Rozhodčí: Blachke - Schröter, Koval. ŽK: Milutinovič, Šlapák, Ševr (vš. Pb). Diváci: 150.

Příbram B: Rondzik - Velas, J. Štochl, Rampa, Svárovský (67. Ševr) - Kuchyňka, Hejdušek, Milutinovič, Šlapák (88. Veselý) - De Oliveira, Brodský (46. Klesa).

Kolín: Čižinský - Šourek, Süsser, Kalivoda, Javorek - Kocourek (90. Majer), Mach, Štoček, Doseděl - Pacák (90. Doležal), Svoboda (86. Čáp).