KP dorostu

1. FK Junior Kralupy, 2. FK Brandýs n. L., 3. SK Slaný, 4. FC Velim, 5. FK Kolín B, 6. Union Čelákovice, 7. TJ Novoměstský Kladno, 8. AFK Kolín, 9. MFK Dobříš, 10. FK Hořovicko, 11. FK Neratovice-Byškovice, 12. SK Kosmonosy, 13. Sparta ČKD Kutná Hora, 14. Český Lev - Union Beroun, 15. Slavoj Stará Boleslav, 16. SK Rakovník.

I. A třída dorostu, sk. A

1. Kablo Kladno Kročehlavy, 2. FK Králův Dvůr, 2. FK Olympie Zdice, 4. FK Komárov, 5. TJ Slovan Velvary, 6. FK Sparta Doly Kladno, 7. Tatran Rako Rakovník, 8. FK Brandýsek, 9. AFK Loděnice, 10. FK Pšovka Mělník, 11. TJ Sokol Libiš, 12. TJ Dynamo Nelahozeves, 13. TJ Sokol Nové Strašecí, 14. FK Junior Kralupy B.

I. A třída dorostu, sk. B

1. TJ Sokol Všechlapy, 2. SK Slavia Velký Borek, 3. TJF Čejetice, 4. Dolnobousovský SK, 5. SK Zeleneč, 6. Mnichovohradištský SK, 7. AFK Sokol Semice, 8. FK Krnsko, 9. TJ Sokol Luštěnice, 10. TJ Vitana Byšice, 11. TJ ZD Kostelní Hlavno, 12. Akuma Mladá Boleslav, 13. TJ Sokol Pěčice, 14. SK Viktorie Jirny.

I. A třída dorostu, sk. C

1. TJ Bohemia Poděbrady, 2. FC Ovčáry, 3. SK Slovan Poděbrady, 4. SK Čechie Veltruby, 5. TJ Kouřim, 6. FK Kunice, 7. TJ Sokol D. Kralovice, 8. SK STSČ Kluky, 9. TJ Sokol Paběnice, 10. FK Libodřice, 11. SK Český Brod, 12. AFK Pečky, 13. FK Říčany, 14. TJ Sokol Mirošovice.

I. A třída dorostu, sk. D

1. TJ Sokol Teplýšovice, 2. FK Metaz Týnec, 3. TJ Durisol Všeradice,4. Všenorský SK, 5. SK Benešov B, 6. Tatran Sedlčany, 7. SK MARILA Votice, 8. SK Petrovice,9. TJ Spartak Průhonice, 10. Sokol Sedlec Prčice, 11. FK Lety, 12. FC Jílové, 13. SK Nový Knín, 14. TJ Sokol Milín Ligmet.

KP žáků

1. SK Spartak Příbram
2. FC Graffin Vlašim
3. Tatran Rako Rakovník
4. FK Pšovka Mělník
5. Sparta ČKD Kutná Hora
6. FC Jílové
7. Český Lev – Union Beroun
8. SK Rakovník
9. MFK Dobříš
10. SK Benešov
11. FK Slovan Lysá
12. SK Kosmonosy
13. SK Union Čelákovice
14. SK Kladno B
15. Mnichovohradišťský SK
16. Tatran Sedlčany

I. A třída žáků, sk. A

1. Kablo Kladno Kročehlavy
2. FK Mníšek pod Brdy
3. FK Brandýsek
4. Český Lev Union Beroun
5. TJ Spartak Rožmitál
6. FK Sparta Doly Kladno
7. FK Junior Kralupy
8. FK Hořovicko B
9. FK Králův Dvůr
10. SK Slaný
11. volno
12. Slovan Velvary
13. TJ Sokol Nové Strašecí
14. SK Rakovník B

I. A třída žáků, sk. B

1. SK Polaban Nymburk B
2. FK Brandýs nad Labem
3. SK Slavia Velký Borek
4. TJ Sokol Libiš
5. AFK Pečky
6. AFK Sadská
7. AFK Sokol Semice
8. TJ Bohemia Poděbrady
9. FC Tuchoraz
10. FC Velim
11. FK Beck Mělník Junior
12. SK Kopaná Karbo Benátky
13. TJ Sokol Pěčice
14. TJ Aero Odolena Voda

I. A třída žáků, sk. C

1. SK Benešov B
2. FK Metaz Týnec
3. FC Zenit Čáslav B
4. SK Malešov
5. FK Kolín a.s. B
6. AFK Kolín
7. FK Uhlířské Janovice
8. FK Kavalier Sázava
9. TJ Slavoj Červany
10. TJ Sokol Sedlec Prčice
11. FK Dobřejovice
12. TJ Kouřim
13. FK Říčany
14. SK Marila Votice