OP

Milín B - Višňová NE Švidkov, Ledínský

Rosovice - Spartak B SO Kymla

Kr. Hora - Sedlčany B NE Škvára

Tochovice - Březnice SO Škvára - Šimůnek, Burian

N. Knín B - Borotice NE Němec

Dobříš B - Jesenice NE Lebeda

Dublovice - D. Dušníky SO Havránek

III. tř., sk. A

Trh. Dušníky - Kovohutě SO Kobík

D. Hbity - Smolotely SO Paukner

Láz - Pečice SO Mezek

Luhy - Drahlín SO Petrásek

Věšín - Obecnice SO Němec

Hluboš - Jince NE Slezák

Bohutín - Sedlice SO Hudeček

III. tř., sk. B

Klučenice - Počepice SO Marek

Zduchovice - Mokrovraty NE Kymla

Hříměžďice - M.Hraštice SO Kuba

Stará Huť - Kos. Hora SO Slezák

Pros. Lhota - Kr. Hora B SO Žebrakovský

Kamýk - Obořiště SO Krátký

Petrovice B - Obory SO Švidkov

IV. tř., sk. A

Tochovice B - Jince B NE Prinz

D. Hbity B - Višňová B NE Kobík

Láz B - Hvožďany NE Kuba

Narysov - Pičín NE Burian

Jablonná - Březnice B SO Svoboda

Bohutín B - Zduchovice B NE Hudeček

IV. tř., sk. B

Kňovice - V. Lečice SO Prinz

Jesenice B - Nečín B NE Petrásek

Dublovice B - Obory B NE Šimůnek

Vys. Chlumec - Hříměžďice B SO Ledínský

Kamýk B - D. Dušníky B NE Čičatka

OP dorostu, sk. A (10.15 hod)

Tochovice - Jince NE Žebrakovský

D. Hbity - Milín B NE Burian

Dobříš B - Pičín NE neobsazeno

Podlesí - Drahlín NE Mezek 14.00hod

Březnice - Rožmitál SO Havránek

Bohutín - Obecnice NE Kymla

OP dorostu, sk. B (10.15 hod)

Pr. Lhota - Kosova Hora NE Škvára

D. Dušníky - Sedlčany B NE Němec

Hříměždice - Višňová SO Piskáček

Jesenice - Krásná Hora NE Prinz

Stará Huť - Dublovice NE Piskáček

OP žáků, sk. A (14.45 hod)

Trh. Dušníky - Višňová (SO) Kobík

Dol. Hbity - Kovohutě (SO) Paukner

Tochovice - Březnice (SO) Burian

Milín - Obecnice (NE) Ledínský

Bohutín - D. Dušníky (SO) Hudeček

OP žáků, sk. B (14.45 hod)

Klučenice - Zduchovice (SO) Marek

Petrovice - Pečice (NE 10.15) Švidkov

Dublovice - N. Knín (NE) Šimůnek

St. Huť - Kos. Hora (SO) Slezák

V. Chlumec - Jesenice (SO) Ledínský

Borotice - Kamýk (SO) Piskáček

Česká liga žáků

1.FK Příbram - Jablonec NE Lebeda 10.30 hod

Divize žáků

1.FK Příbram - J. Hradec NE Paukner 10.00hod

Kr. přebor žáků

Spartak Příbram - Mělník NE Krátký, Slezák 9.30 a 11.10 hod

Sedlčany - SK Benešov SO Ledínský, Prinz 9.30 a 11.10 hod

I.A třída dorostu

Milín - Petrovice SO Hudeček, Žebrakovský 10.15 hod

N. Knín - Všeradice NE Mezek, Petrásek 10.15 hod

Obsazovací úsek: Němec Daniel, tel. 731 845 329