OP
Milín B - Rosovice SO Petrásek
Krásná Hora - Višňová NE Němec
Tochovice - Spartak B SO Ledínský
N. Knín B - Sedlčany B NE Havránek
Dobříš B - Březnice NE Kobík, Švidkov, Škvára
Dublovice - Borotice SO Sandr
D. Dušníky - Jesenice NE Hejda
III. tř., sk. A
Trh. Dušníky - D. Hbity SO Soukup
Láz - Kovohutě SO Prinz
Luhy - Smolotely SO Slezák
Věšín - Pečice SO Kuba
Hluboš - Drahlín NE Prinz
Bohutín - Obecnice SO Hudeček
Sedlice - Jince SO Kobík
III. tř., sk. B
Klučenice - Zduchovice SO Škvára
Hříměždice - Počepice SO Mezek
Petrovice B - Mokrovraty SO Čičatka
Stará Huť - M.Hraštice SO Žebrakovský
Pr. Lhota - Obory SO Krátký
Kamýk - Kosova Hora SO Švidkov
Krásná Hora B - Obořiště SO Lebeda
IV. tř., sk. A
Tochovice B - D. Hbity NE Petrásek
Láz B - Jince B NE Hudeček
Narysov - Višňová B NE Sandr
Jablonná - Hvožďany SO Novotný
Bohutín B - Březnice B NE Slezák
Zduchovice B - Rožmitál B NE Čičatka
IV. tř., sk. B
N. Ves B - Kňovice SO Burian
V. Lečice - Dublovice B SO Svoboda
Vys. Chlumec - Obory B SO Paukner
D. Dušníky B - Hříměždice B NE Škvára v 10.15 hod
Vys. Chlumec - Kamýk NE Ledínský v 16.30 hod (hř. Kamýk )
Dorost sk. A
Tochovice - D. Hbity NE Žebrakovský
Podlesí - Milín B NE Kuba ve 14.00 hod
Březnice - Pičín SO Burian
Bohutín - Drahlín NE Novotný
Obecnice - Rožmitál SO Soukup
Dorost sk. B
Pr. Lhota - D. Dušníky NE Piskáček
Hříměždice - Kosova Hora SO Čičatka
Jesenice - Sedlčany B NE Svoboda
Krásná Hora - Stará Huť NE Slezák (hř. Krásná Hora)
Dublovice - Zduchovice NE Havránek
Žáci sk. A
Trh. Dušníky - D. Hbity SO Soukup
Tochovice - Kovohutě SO Ledínský
Milín - Podlesí NE Hudeček
Bohutín - Obecnice SO Hudeček
D. Dušníky - Jince NE Novotný
Žáci sk. B
Klučenice - Hříměždice SO Škvára
Petrovice - Zduchovice SO Čičatka
Stará Huť - Pečice SO Žebrakovský
Vys. Chlumec - N. Knín SO Paukner
Kamýk - Jesenice SO Švidkov
1. A třída dorostu
Milín - Průhonice SO Havránek, Svoboda v 10.15 hod
N. Knín - Benešov B SO Hejda, Novotný v 10.15 hod
ČL žáků
1.FK Příbram - Plzeň NE Hejda v 10.00 hod
Divize žáků
1.FK Příbram - Tábor SO Paukner v 10.00 hod
Krajský přebor žáků
Sedlčany - Lysá nad Labem SO Prinz, Ledínský v 9.30 a 11.10 hod
Spartak Příbram - Čelákovice NE Čičatka, Novotný v 9.30 a 11.10 hod
Delegace rozhodčích na středu 17.9.2008 od 17.00 hod
Žáci sk. A
Bohutín - Trh. Dušníky - Paukner
Jince - Milín - Mezek
Obecnice - Tochovice - Lebeda
Podlesí - D.Hbity - Kuba
Kovohutě - Višňová - Svoboda
Žáci sk. B
Borotice - Klučenice - Kobík
Kamýk - Vys.Chlumec - Petrásek
Jesenice - Stará Huť - Ledínský
Kos. Hora - Dublovice - Prinz
N. Knín - Petrovice - Piskáček
Pečice - Hříměždice - Malý
POZASTAVENÁ ČINNOST ROZHODČÍ KYMLA - DO VYŘEŠENÍ PŘÍPADU
Obsazovací úsek: D. Němec, tel. 731 845 329