OP

Milín B - N.Knín B NE Ledínský

Dobříš B - Tochovice NE Lebeda

Dublovice - Krásná Hora SO Švidkov, Paukner, Toužimský

D.Dušníky - Rosovice NE Němec

Jesenice - Višňová NE Kobík

Borotice - Spartak B SO Havránek, Peták, Novotný

Březnice - Sedlčany B SO Kymla, Hudeček, Burian

III.tř.sk.A

Trh. Dušníky - Věšín SO Sandr

Hluboš - Luhy NE Toužimský

Bohutín - Láz SO Žebrakovský

Sedlice - D.Hbity SO Ledínský

Jince - Kovohutě SO Kobík

Obecnice - Smolotely NE Hudeček

Drahlín - Pečice SO Petrásek

III.tř.sk.B

Klučenice - Stará Huť SO Čičatka

Pr.Lhota - Petrovice B SO Marek

Kamýk - Hříměždice SO Krátký

Obořiště - Zduchovice NE Marek

Krásná Hora B - Počepice NE Kuba

Kosova Hora - Mokrovraty SO Němec

Obory - Malá Hraštice SO Kuba

IV tř.sk.A

Tochovice B - Jablonná NE Čičatka

Bohutín B - Láz B NE Petrásek

Zduchovice B - D.Hbity B NE Havránek

Rožmitál B - Jince B NE Žebrakovský

Březnice B - Višňová B NE Kuba

Pičín - Hvožďany SO Mezek

IV tř.sk.B

V.Chlumec - Dublovice B SO Škvára

Kamýk B - Jesenice B NE Sandr

D.Dušníky B - Kňovice NE Soukup v 10.15 hod

Obory B - Nečín B NE Burian

Dorost A

Tochovice - Březnice NE Toužimský

Bohutín - Podlesí NE Novotný

Obecnice - Dobříš B SO Novotný

Rožmitál - D.Hbity SO Hudeček

Drahlín - Jince NE Burian

Pičín - Milín B NE Ručka

Dorost B

Stará Huť - Jesenice NE Mezek

Dublovice - Hříměždice NE Škvára

Zduchovice - D.Dušníky NE Krátký

Krásná Hora - Kosova Hora NE Kymla

Višňová - Sedlčany B NE Němec

Žáci A

Trh.Dušníky - Milín SO Sandr

D.Dušníky - D. Hbity NE Mezek

Jince - Višňová SO Kobík

Obecnice - Kovohutě NE Hudeček

Březnice - Podlesí SO Burian

Žáci B

Klučenice - Stará Huť SO Čičatka

V.Chlumec - Dublovice SO Bude obsazeno

Borotice - Petrovice SO Novotný

Kamýk - Hříměždice SO Krátký

Jesenice - Zduchovice NE Kobík

N.Knín - Pečice NE Piskáček

1.A dorostu

Milín - Jílové SO Peták, Svoboda v 10.15 hod

N.Knín - Lety SO Hejda, Piskáček v 10.15 hod

ČL žáků

1.FK Příbram - Bohemians NE Sandr v 10.0 hod

KP žáků

Sedlčany - Kladno B SO Petrásek, Ledínský v 9.30 a 11.10 hod

Spartak - Kosmonosy NE Hudeček, Hejda v 9.30 a 11.10 hod

1.A žáků

Rožmitál - Sparta Kladno NE Svoboda, Čičatka v 9.30 a 11.10 hod

Omluvy do pondělního večera!!!

Delegace na 28.10.2008

Pohár

Višňová - Dobříš B Kobík, Paukner, Ručka

D.Dušníky - Narysov Kuba, Krátký, Novotný

Spartak B - Rosovice Kymla, Mašek, Čičatka

N.Knín B - Březnice Hudeček, Peták, Burian

Hříměždice - Dublovice Ledínský, Marek, Toužimský

D. Hbity - Krásná Hora Žebrakovský, Petrásek, Havránek

Drahlín - Sedlčany B Sandr, Soukup, Svoboda

Kamýk - Tochovice Škvára, Vočka, Švidkov

IV.tř.sk.B - dohrávka

Nová Ves - Velká Lečice Němec ve 14.30 hod

Dorost sk.B - dohrávka

Sedlčany B - Kosova Hora Prinz ve 12.30 hod

Žáci OP

Březnice - Trh. Dušníky Mezek ve 14.30 hod