OP (od 15 hod)
Milín B - Dublovice NE Švidkov, Soukup, Hudeček
Dobříš B - D. Dušníky NE Sandr, Kobík, Bičiště
N. Knín B - Jesenice NE Němec, Harapes, Mezek
Tochovice - Borotice SO Máša, Bičiště, Svoboda
Krásná Hora - Březnice NE Škvára, Ledínský, Slezák
Rosovice - Sedlčany B SO Kobík, Mezek, Novotný
Višňová - Sp. Příbram B SO Kymla, Prinz, Paukner

III. tř., sk. A (od 15 hod)
Trhové Dušníky - Bohutín SO Petrásek
Hluboš - Sedlice NE Šimůnek
Věšín - Jince SO Krátký
Luhy - Obecnice SO Sandr
Láz - Drahlín SO Ledínský
D. Hbity - Pečice SO Hudeček
Kovohutě - Smolotely SO Slezák

III. tř., sk. B (od 15 hod)
Klučenice - Kamýk SO Čičatka
Pr. Lhota - Obořiště SO Marek
Stará Huť - Kr. Hora B SO Švidkov
Petrovice B - Kosova Hora SO Toužimský
Hříměždice - Obory SO Havránek
Zduchovice - Malá Hraštice SO Peták
Počepice - Mokrovraty NE Svoboda

IV. tř., sk. A (od 15 hod)
Tochovice B - Bohutín B NE Toužimský
Jablonná - Rožmitál B SO Hruška
Narysov - Březnice B SO Žebrakovský
Láz B - Pičín NE Marek
D. Hbity B - Hvožďany NE Čičatka
Jince B - Višňová B NE Burian

IV. tř., sk. B (od 15 hod)
N. Ves B - Kamýk B SO Soukup
V. Chlumec - D. Dušníky B SO Škvára
Jesenice B - Obory B NE Máša
Kňovice - Nečín B SO Němec

OP dorostu, sk. A (od 10.15 hod)
Tochovice - Bohutín NE Hudeček
Březnice - Obecnice SO Krátký
Podlesí - Rožmitál SO Kuba od 18 hod (UMT 1.FK Pb)
D. Hbity - Pičín NE Piskáček
Jince - Milín B NE Burian

OP dorostu, sk. B (od 10.15 hod)
Pr. Lhota - Stará Huť NE Mezek
Jesenice - Zduchovice SO Svoboda
Hříměždice - Krásná Hora SO Paukner
D. Dušníky - Višňová NE Lebeda
Kosova Hora - Sedlčany B NE Kymla

OP žáků, sk. A (od 12.45 hod)
T. Dušníky - Bohutín SO Petrásek
Milín - Jince NE Hudeček
Tochovice - Obecnice SO Svoboda
D. Hbity - Podlesí SO Hudeček
Višňová - Kovohutě SO Paukner

OP žáků, sk. B (od 12.45 hod)
Klučenice - Borotice SO Čičatka
V. Chlumec - Kamýk SO Škvára
Stará Huť - Jesenice SO Piskáček
Dublovice - Kos. Hora NE Hruška
Petrovice - N.Knín SO Toužimský
Hříměždice - Pečice SO Havránek

Divize dorostu
Spartak Příbram - 1.FK Příbram SO Malý ve 12.45 hod

I.A tř. dorostu
Milín - Teplýšovice SO Sandr, Peták v 10.15hod
N. Knín - Týnec SO Hruška, Bičiště v 10.15 hod
Petrovice - Votice NE Ledínský, Petrásek v 10.15 hod

KP žáků
Sedlčany - Vlašim SO Ledínský, Prinz v 9.30 hod
Sp. Příbram - Rakovník NE Slezák, Dýzl v 9.30 hod

Výsledky dospělých hlásí rozhodčí předsedovi KR E. Škvárovi a obsazovacímu úseku D. Němcovi formou SMS. Omluvy na další delegaci do pondělního večera.