OP

Višňová - Milín B SO Toužimský, Žebrakovský, Hlušička

Spartak B - Rosovice NE Lebeda, Toužimský, Kuba

Sedlčany B - Krásná Hora NE Němec, Prinz, Ledínský

Březnice - Tochovice SO Sandr, Soukup, Burian

Borotice - N.Knín B SO Švidkov, Hruška, Paukner

Jesenice - Dobříš B Ne škvára, Krátký, Havránek

D. Dušníky - Dublovice NE Marek, Bičiště, Mezek

III. A

Kovohutě - Trh. Dušníky SO Petrásek

Smolotely - D. Hbity NE Škvára v 10.15 hod

Pečice - Láz SO Slezák

Drahlín - Luhy SO Bičiště

Obecnice - Věšín NE Petrásek

Jince - Hluboš SO Vočka

Sedlice - Bohutín SO Hudeček

III.B

Počepice - Klučenice NE Slezák

Mokrovraty - Zduchovice SO Němec

M. Hraštice - Hřiměždice SO Čičatka

Obory - Petrovice B SO Máša

Kos. Hora - Stará Huť SO Kymla

Kr. Hora B - Pr. Lhota NE Žebrakovský

Obořiště - Kamýk NE Vočka

IV. A

Jince B - Tochovice B NE Soukup

Višňová B - D. Hbity B NE Burian

Hvožďany - Láz B SO Havránek

Pičín - Narysov NE Kobík v Pičíně

Březnice B - Jablonná NE Máša

Zduchovice B - Bohutín B NE Peták

IV. B

Velká Lečice - Kňovice SO Škvára

Nečín B - Jesenice B NE Němec v 10.15 hod

Hřiměždice B - Vys. Chlumec NE Čičatka v 10.15 hod

Dal. Dušníky B - Kamýk B NE Dýsl v 10.15 hod

Obory B - Dublovice B NE Švidkov

Dorost A

Jince - Tochovice NE Sandr

Milín B - D. Hbity NE Paukner

Pičín - Dobříš B SO Mezek v 11.15 hod v Pičíně

Drahlín - Podlesí NE Burian

Rožmitál - Březnice SO Marek, Čičatka, Malý

Obecnice - Bohutín SO Kuba

Dorost B

Kosova Hora - Pr. Lhota NE Kymla

Sedčany B - Dal. Dušníky SO Prinz ve 12.30 hod

Višňová - Hřiměždice NE Ledínský

Krásná Hora - Jesenice NE Kuba

Dublovice - Stará Huť NE Vočka

Žáci A

Višňová - Trh. Dušníky SO Piskáček

Kovohutě - D. Hbity SO Petrásek

Březnice - Tochovice SO Burian

Obecnice - Milín NE Hlušička

Dal. Dušníky - Bohutín NE Mezek

Žáci B

Zduchovice - Klučenice odloženo

Pečice - Petrovice SO Slezák ve 13.30 hod

N. Knín - Dublovice NE Piskáček

Kos. Hora - Stará Huť SO Kymla

Jesenice - Vys. Chlumec odloženo

Kamýk - Borotice SO Hruška

Divize dorostu

1.FK Příbram - Písek NE Malý v 10.00 hod

Krajský přebor dorostu

Dobříš - Neratovice NE Kobík v 10.15 hod

1.A dorostu

Sedlčany - Prčice SO Němec, Prinz v 10.15 hod

Petrovice - Milín NE Havránek, Petrásek v 10.15 hod