Okresní přebor (od 17.00)

N. Knín B - Luhy NE Kobík, Bičiště, Máša
Rosovice - Jesenice SO Máša, Kobík
Hřiměždice - Milín B SO Němec, Krátký
Dublovice - Sp. Příbram B SO Marek, Čičatka
Kr. Hora - D. Dušníky NE Hruška, Prinz, Slezák
Rožmitál - Tochovice SO Sandr, Svoboda, Hruška
Borotice - Dobříš B SO Švidkov, Kutil

III. třída, sk. A (od 17.00)

Pečice - Bohutín SO Burian
Obecnice - Smolotely SO Bičiště
Sedlice - Hluboš SO Hlušička
Kovohutě - Trh. Dušníky SO Hudeček
Drahlín- Zduchovice SO Žebrakovský
Jince - Tochovice B SO Soukup
Dol. Hbity - Láz SO Prinz

III. třída, sk. B (od 17.00)

Obory - Mokrovraty SO Dýsl
Kos. Hora- Višňová SO Kymla
M. Hraštice - Kr. Hora B SO Ledínský
Klučenice - Pr. Lhota SO Slezák
Počepice - Dublovice B NE Švidkov
St. Huť - Sedlčany B SO Petrásek
Petrovice B - Kamýk SO Vočka ml.

IV. třída, sk. A (od 17.00)

Narysov - Višňová B SO Havránek
Březnice B - Pičín NE Čičatka
Bohutín B - Věšín NE Vočka ml.
Jince B - Zduchovice B NE Mezek
Dol. Hbity B - Láz B NE Marek

IV. třída, sk. B (od 17.00)

Obory - V. Chlumec NE Němec
Hřiměždice B - Nečín B NE 10.15 Vočka ml.
N. Ves B - Kňovice SO Toužimský
St. Huť B - D. Dušníky B NE Krátký
Jesenice B - V. Lečice NE Ledínský
Borotice B - Obořiště NE 10.15 Kobík

OP dorostu, sk. A (od 10.15)

Dobříš B - Višňová SO 12.30 Kobík
Březnice - Pičín SO Marek
Drahlín - Tochovice NE Burian
Dol. Hbity - Rožmitál NE Ledínský

OP dorostu, sk. B (od 10.15)

Dublovice - Kos. Hora NE Žebrakovský
Hřiměždice - St. Huť SO Malý
D. Dušníky - Zduchovice NE Soukup
Kr. Hora - Pr. Lhota NE Prinz

OP žáků, sk. A (od 14.45)

Pečice - Bohutín SO Burian
Obecnice - Višňová SO Paukner
Sp. Příbram B - Podlesí NE 14.30 Hlušička
Kovohutě - Trh. Dušníky SO Hudeček
Jince - Zduchovice SO Soukup
Rožmitál - Tochovice NE Vočka ml.
Dol. Hbity - Březnice SO Prinz

OP žáků, sk. B (od 14.45)

N. Knín - V. Chlumec SO Piskáček
Hřiměždice - Jesenice SO Krátký
Klučenice - D. Dušníky SO Slezák
St. Huť - Dublovice SO Mezek
Borotice - Sedlčany B SO Kutil
Petrovice - Kamýk SO Vočka ml.

I. A tř. dorostu

Petrovice - Votice SO Petrásek, Ledínský
Nový Knín - Lety SO Mezek, Piskáček

Liga žáků

1.FK Příbram - JablonecSO 10.00 Sandr

KP žáků

Sp. Příbram - Kosmonosy NE 9.30 Svoboda, Paukner
Sedlčany - Mn. Hradiště SO 9.30 Prinz, Slezák