VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Delegace okresních rozhodčích

Příbramsko - Obsazení rozhodčích na utkání, hraná o víkendu 24. a 25. října, a také ve středu 28. října na Příbramsku.

21.10.2009 1
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: archiv

Okresní přebor (od 14.30)

N. Knín B – Dublovice NE Švidkov, Novotný
Kr. Hora – Hřiměždice NE Hruška, Dýsl
Rožmitál – Rosovice SO Máša, Hudeček, Malý
Borotice – Luhy SO Kuba, Hlušička, Kutil
Dobříš B – Jesenice NE Paukner, Šmejkal
Tochovice – Milín B SO Toužimský, Hruška, Burian
D. Dušníky – Sp. Příbram B NE Marek, Dvořák, Kobík

III. tř., sk. A (od 14.30)

Pečice – Kovohutě SO Petrásek
Drahlín – Obecnice SO Kobík, Paukner, Šmejkal
Jince – Bohutín SO Mezek
Dol. Hbity – Smolotely SO Havránek
Láz – Hluboš SO Novotný
Tochovice B – Trh. Dušníky NE Soukup
Zduchovice – Hvožďany SO Slezák

Středa 28. 10. od 14.30

Drahín – Pečice Havel, Žebrakovský, Sandr
Dol. Hbity – Kovohutě Bičiště, Máša, Kobík
Láz – Sedlice Hudeček, Svoboda
Tochovice B – Obecnice Vočka st., Vočka ml., Burian
Zduchovice – Bohutín Hruška, Paukner, Šmejkal
Hvožďany – Smolotely Švidkov, Kuba, Škvára
Trh. Dušníky – Hluboš Marek, Soukup, Novotný

III. tř., sk. B (od 14.30)

Obory – Klučenice SO Sandr
Počepice – M. Hraštice NE Hruška
St. Huť – Kos. Hora SO Švidkov
Petrovice B – Mokrovraty SO Ledínský
Kamýk – Višňová SO neobsazeno
Sedlčany B – Kr. Hora B NE Vočka ml., Kutil, Slezák
Dublovice B – Pr. Lhota NE Toužimský

IV. tř., sk. A (od 14.30)

Jince B – Narysov NE Škvára
Rožmitál B – Bohutín B NE Kuba
D. Hbity B – Březnice B neobsazeno
Láz B – Višňová B NE Hudeček
Zduchovice B – Věšín NE Bičiště

IV. tř., sk. B (od 14.30)

Obory B – N. Ves B NE Hlušička
St. Huť B – Hřiměždice B NE Mezek
Jesenice B – Kamýk B NE Sandr
Borotice B – V. Chlumec NE 10.15 Burian
V. Lečice – Nečín B SO Soukup
D. Dušníky B – Kňovice NE 10.15 Malý

OP dor., sk. A (od 10.15)

Drahlín – Bohutín NE Slezák
D. Hbity – Březnice NE Marek
Višňová – Pičín NE Kobík
Rožmitál – Dobříš B SO Soukup, Paukner

OP dor., sk. B (od 10.15)

Kr. Hora – Dublovice NE Ledínský
Jesenice – D. Dušníky SO Petrásek
Pr. Lhota – Kos. Hora NE Škvára
Zduchovice – St. Huť NE Vočka ml.

OP žáků, sk. A (od 12.15)

Pečice – Kovohutě SO Petrásek
Rožmitál – Obecnice NE Kuba
Dol. Hbity – Bohutín SO Havránek
Březnice – Višňová SO Škvára
Tochovice – Podlesí SO Burian
Zduchovice – Trh. Dušníky SO Slezák
Jince – Sp. Příbram B SO Mezek

OP žáků, sk. B (od 12.15)

N. Knín – Klučenice NE Novotný
St. Huť – Hřiměždice SO Piskáček
Borotice – Kos. Hora SO Kutil
Petrovice – V. Chlumec SO Dýsl
Sedlčany B – Jesenice NE Kutil
Dublovice – D. Dušníky NE Toužimský

Liga žáků

1.FK Příbram – Chrudim SO 11.00 Hlušička.

KP dorostu

Sedlčany – Nymburk SO 10.15 Ledínský.

I.A třída dorostu

N. Knín – Petrovice SO 10.15 Bičiště, Piskáček.

KP žáků

Sp. Příbram – Sedlčany NE 9.30 Šmejkal, Paukner.

Okresní pohár, středa 28. října od 14.30 hodin

Borotice – Višňová Burian
Tochovice – Dublovice 10.15 Kelner
Sedlčany B – Kr. Hora Toužimský, Kutil, Slezák
Sp. Příbram B – Jince Petrásek, Hlušička
Dobříš B – M. Hraštice Kvasnička, Mezek
Milín B – Kamýk Ledínský
D. Dušníky – Hřiměždice Dvořák

21.10.2009 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Skupina Timudej
2

Timudej představí v Dobříši velkou show

Inflagranti
2

Trio Inflagranti přiveze do Sedlčan kromě světových hitů i Josefa Vojtka

Hod vánočním stromkem a stovky maličkých běžkařů: prohlédněte si videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 20. až 21. ledna 2018.

KRÁTCE: Zámek Dobříš uzavře expozice

Příbramsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu.

Musel na rychlo změnit plány, přesto Jan Tománek v závodu ve Švýcarsku zazářil

Svatý Mořic – Jan Tománek se zúčastnil závodu VISMA Ski Classics La Diagonela, v rámci kterého absolvoval třicetikilometrový závod La Pachifica. Svůj souboj s náročnou tratí dokončil ve výborném čase 2:41.12 hodiny jako jediný handicapovaný závodník na sledgi.

Úspěch! Martin Macík si z Dakaru odváží páté místo

Sedlčany – Závodníci sedlčanského týmu Big Shock Racing dosáhli v letošním extrémně náročném ročníku Rallye Dakar na výborná umístění. Posádka kamionu Martin Macík, František Tomášek, Jan Mrkva vybojovala pátou pozici, motorkář Jan Brabec obsadil konečné 39. místo. Postarali se tak o nejlepší české výsledky ve svých kategoriích.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>