OP: D. Dušníky – Borotice Kymla – Máša, Bičiště, Dublovice – Jesenice SO Petrásek, Rožmitál – Nečín SO + žáci Hudeček, Obecnice – Sedlčany B SO Soukup – Malý, Kabíček, Kr. Hora – Milín B NE Švidkov – Marhefka, Bican, Luhy – Rosovice SO Máša, Svoboda, Dobříš B – Sp. Příbram B NE Mašek – Mezek, Veselý.

III. tř., sk. A: Drahlín – D. Hbity SO Svoboda, Sandr, Bohutín – Narysov SO+žáci Mašek, Láz – Hluboš SO Liška, Jince – Trh. Dušníky SO+žáci Malčic, Višňová – Milín C SO Kutil, Kovohutě – Zduchovice SO Kobík, Bican+žáci, Sedlice – Tochovice B SO Havránek.

III. tř., sk. B: D. Dušníky B – Obory NE Krátký, V. Lečice – M. Hraštice SO Prinz, Kamýk – Kr. Hora B SO+žáci Švidkov, N. Knín B – Pr. Lhota NE Kobík, Kos. Hora – Mokrovraty SO Marek, St. Huť – Počepice SO Mezek – Veselý, Piskáček+žáci, Hřiměždice – Dublovice B SO Toužimský.

IV. tř., sk. A: Březnice B – Láz B NE Havránek, Bohutín B – Obořiště NE Toužimský, Věšín – Pečice NE Soukup, Pičín A – Jince B SO Bičiště, Pičín B – Hvožďany NE 10.15 Sandr, Rosovice B – Klučenice NE 10.15 Liška, Rožmitál B – Jablonná NE Marek.

IV. tř., sk. B: V. Chlumec – D. Hbity B SO+žáci Kymla, Petrovice B – M. Hraštice B SO+žáci Krátký, Kamýk B – Hřiměždice B NE Malčic, N. Ves B – Pr. Lhota B SO KR, Nečín B – Kňovice NE 10.15 Havránek, Jesenice B – Zduchovice B NE Ledínský, Borotice B – St. Huť B NE 10.15 Petrásek.

OP dor.: Jesenice – Zduchovice NE Prinz, Kr. Hora – Višňová NE Marek, Jince – Kos. Hora NE Veselý, Drahlín – Dublovice NE Marhefka, D. Dušníky – Březnice SO Krátký, Bohutín – Tochovice NE Bican.

OP žáků, sk. A: N. Knín – Pečice NE Piskáček, Březnice – Milín SO Kabíček.

Vyšší soutěže mládeže

Liga dor.: 1.FK Příbram – Most NE 11 a13.30 Malý.

Divize žáků: 1.FK Příbram – Plzeň B (hř. Podlesí) SO 10 a 11.45 Kabíček, Sedlčany – Motorlet B SO 10 a 11.45 Marhefka.

I. A tř. dor.: Rožmitál – Petrovice NE 10.15 Svoboda, Kabíček.

KP žáků: Sp. Příbram – Čelákovice NE 9.30 a 11.10 Kuba, KR.

Úterý 28. září

2. kolo Poháru OFS (v 16.30): Pr. Lhota – Jesenice Máša – Bičiště, Liška, Tochovice – Sedlčany B Svoboda – Malčic, Kabíček, Kamýk – Rosovice Vočka – Vočka, Škvára, Věšín – Rožmitál Paukner – Švidkov, Soukup, Hřiměždice – Borotice Hruška – Petrásek, Žebrakovský, Narysov – Sp. Příbram B Jarolímek – Toužimský, Marek, D. Hbity – D. Dušníky Kelner – Krátký, Kobík, Hvožďany – Dublovice Sandr – Bican, Malý.

OP dor. (v 10.15): D. Dušníky – Dublovice Krátký, Bohutín – Jince Malý, Tochovice – Kr. Hora Bican, Březnice – Zduchovice Marek, Obecnice – Višňová Kabíček, Drahlín – Kos. Hora Svoboda.

OP žáků, sk. A (v 14.45): Březnice – Drahlín Marek, Kovohutě – Jince Kabíček, Rožmitál – N. Knín Malý, Tochovice – Bohutín Svoboda, Milín – Podlesí Malčic, Trh. Dušníky – Pečice Bican.

OP žáků, sk. B (v 14.45): Višňová – V. Chlumec Žebrakovský, St. Huť – D. Dušníky Piskáček, Hřiměždice – Kamýk Hruška, Dublovice – Petrovice Petrásek, Zduchovice – D. Hbity Marhefka.

Seminář rozhodčích

Dne 29. 9. se uskuteční v salonku restaurace V Tržnici podzimní seminář rozhodčích OFS. Začátek v 17 hodin. Účast povinná.