Okr. přebor: D. Dušníky – Rosovice (NE) KR – Liška, Kr. Hora – Dobříš B (NE) Sandr, Petrásek, Obecnice – Sp. Příbram B (NE) KR, Rožmitál – Luhy (SO) Máša, Dublovice – Milín B (SO) Švidkov, Krátký, Borotice – Sedlčany B (SO) KR, Jesenice – Nečín (NE) Ledínský, Marhefka.

III. tř., sk. A: Drahlín – Kovohutě (SO) Bičiště, Višňová – Sedlice (SO) KR, Jince – Tochovice B (SO) BUrian, Láz – Zduchovice (SO) KR, Bohutín – Milín C (SO) Bican, Dol. Hbity – Trh. Dušníky (SO) Vosolsobě, Narysov – Hluboš (SO) Hudeček.

III. tř., sk. B: D. Dušníky B – St. Huť (NE 10.15) Malý, Kos. Hora – Hřiměždice (SO) Soukup, N. Knín B – Dublovice B (NE) KR, Kamýk – Počepice (SO) Sandr, V. Lečice – Mokrovraty (SO) KR, Obory – Pr. Lhota (SO) Liška, M. Hraštice – Kr. Hora B (SO) Mezek.

IV. tř., sk. A: Březnice B – Rosovice B (NE) Burian, Pičín B – Rožmitál B (NE 10.15) Liška, Pičín A – Jablonná (So) Veselý, Věšín – Klučenice (NE) Němec, Bohutín B – Hvožďany (NE) Hejda, Láz B – Jince B (NE) Krátký, Obořiště – Pečice (NE) Malčic.

IV. tř., sk. B: V. Chlumec – Jesenice B (SO) Petrásek, Nečín B – Borotice B (NE 10.15), N. Ves B – St. Huť B (SO) Hejda, Kamýk B – Zduchovice B (NE) Soukup, Petrovice B – Kňovice (SO) Dýsl, D. Hbity B – Pr. Lhota B (NE) Švidkov, M. Hraštice B – Hřiměždice B (NE) Bičiště.

OP dor.: Jesenice – D. Dušníky (NE) Marhefka, Dublovice – Tochovice (NE) Petrásek, Jince – Březnice (NE) Mezek, Kr. Hora – Obecnice (NE) Švidkov, Zduchovice – Drahlín (NE) Máša, Višňová – Kos. Hora (NE) Malčic.

OP žáků A: Drahlín – Kovohutě (SO) Bičiště, Březnice – Rožmitál (SO) Hudeček, Jince – Tochovice (SO) Burian, N. Knín – Klučenice (NE) Piskáček, Bohutín – Milín (SO) Bican, Podlesí – Pečice (NE 13.30) Bican.

OP žáků B: V. Chlumec – St. Huť (SO) Petrásek, Višňová – Hřiměždice (SO) Piskáček, Kamýk – Zduchovice (SO) Sandr, Jesenice – Kr. Hora (NE) Petrásek.

Není-li uvedeno jinak, hrají se utkání dospělých od 16.30, dorostů od 10.15 a žáků od 14.15 hodin.

Vyšší soutěže

2. liga žen: Příbram – Hradištko (NE 14) Burianová.

Liga dor.: 1.FK Příbram – Liberec (NE 11 a 13.15) Sandr.

KP dor.: Dobříš – Kosmonosy (SO 10.15 a 12.30) Máša.

I. A tř. dor.: N. Knín – Petrovice (NE 10.15) KR.

Div. žáků: Sedlčany – Sušice (SO 10 a 11.45) Ledínský, 1.FK Příbram B – Domažlice (SO 10 a 11.45) Malý.

KP žáků: Sp. Příbram – Kunice (NE 9.30 a 11) Vosolsobě.

I. A tř. žáků: Dobříš – Rakovník (NE 10) KR.