Dobříš - Poříčí
1:2 (1:1)

Hned v úvodu po přímém volném kopu zahrozil hlavičkou nad branku hostující Šimáček a vzápětí si Uher poradil se střelou M. Stibůrka. Na druhé straně Karas sám před brankářem neproměnil a cíl nenašla ani dorážka Poláčka. Stejný hráč po rohovém kopu minul bránu a Procházka obešel brankáře, ale míč z branky hostující hráč vykopl.

Když domácí nic nevytěžili ze série rohových kopů, nastal zmatek po rohovém kopu na druhé straně a Uherem vyražený míč poslal Šimáček do sítě - 0:1.

Dobříš vyrovnala o šest minut později. Tomášek poslal do brejku Maryšku a po jeho centru vyrovnal z otočky Karas - 1:1.

Střelu hostů pak tečoval Filip vedle branky a následně přišly nevyužité šance domácích. S Tomáškovou technickou střelou si gólman hostů Detko poradil, Šebek nastřelil jen protihráče, po akci Procházky s Pincem zaváhal Karas a Poláčkův trestný kop málem brankáře překvapil. Před brankou Dobříšských nedosáhl hlavou na centr Stibůrka Kupša a neujala se ani možnost Pavlečka.

Druhou půli již tradičně vyvinuli domácí velký tlak na hostující branku. Po rychlých brejcích zachraňoval sice dvakrát Šrain, ale v narůstající převaze Dobříše se neprosadil dvakrát Karas, ani Maryška z úhlu, Procházka střílel těsně vedle brány, po přihrávce Pince Maryškově možnosti zabránil včasným vyběhnutím Detko aPinc střílel do tyče. Budínského hlavička cíl nenašla a Maryškův přímý volný kop skončil na břevně.

V 74.minutě po ojedinělé akciPoříčí vsítil druhý úspěch Houda - 1:2.

V nervózním závěru, kdy byl po vzájemném faulu vyloučen domácí Poláček, již chyběly Dobříši především psychické síly na vyrovnání, které nepřinesla ani střela Šebka. Domácí tak již po kolikáté nedokázali využít množství šancí.

Branky: 17. Karas - 11. Šimáček, 74. Houda. Rozhodčí: Šnýdr. ŽK: 6:2. ČK: Poláček (Dob.). Diváci: 60.

Dobříš: Uher - Weber, Šrain (82. Peták), Šebek, Tomášek - Procházka, Poláček, Pinc, Bártl (73. Řechka) - Karas (60. Budínský), Maryška.

Příště hrají MFK v neděli 1. listopaduve 14 hodinv Měchenicích.