Dobříš – Březnice
3:2 (0:0)

Domácí začali aktivněji, ovšem po centru Lišky se neprosadil Karas a střela Lišky z 30 metrů přeletěla o metr březnickou branku. Hosté odpověděli střelou Zárybnického těsně vedle a stejně dopadla i hlavička Juna.

Po čtvrthodině získali Dobříšští převahu. Únik Karase řešil Vaněček jen faulem mimo pokutové území, obranný val neprostřelil Šebek, centr Lišky hlavičkoval těsně vedle branky Puchmajer a nevyužity zůstaly i další možnosti Puchmajera, Šebka i Karase.

V závěru první půle zabránil Jechort nohou střele Juna, v další velké šanci se objevil Vácha a po přímém volném kopu stačil tečovanou střelu Jechort jen s námahou vyrazit na roh.

Druhou půli zahájili domácí výborně. Po průniku Lišky dorazil míč ve 48. minutě do sítě Řechka a o tři minuty později se obtočil kolem obránce Karas a zvýšil na 2:0.

Pojistku mohl dát o chvíli později opět Karas, ale po chybě obrany jeho střelu vytěsnil Vaněček na roh.

V 66. minutě po dlouhém nákopu obešel Zárybnický obránce i gólmana a snížil na 2:1.

Hosté přidali, ovšem snahu o vyrovnáni zbrzdil v 72. minutě Puchmajer, který po polovysokém centru Řechky vstřelil třetí úspěch domácích.

Březničtí pak vsadili vše na útok a několikrát nebezpečně Dobříši zatopili. Centr Češky přeletěl všechny hráče včetně brankáře, ale skončil těsně vedle branky, hlavička Mart. Žida po rohovém kopu skončila nad brankou. Šest minut před koncem po dalším rohovém kopu vyboxoval Jechort míč před vápno, kde Vácha z 25 metrů zamířil přesně a snížil.

V poslední minutě pak přímý volný kop Mart. Žida skončil pouze nad brankou, a tak Dobříš získala své první vítězství v sezóně a Březnice utrpěla první porážku.

Branky: 48. M. Řechka, 51. Karas, 72. Puchmajer – 66. Zárybnický, 84. Vácha. Rozhodčí: Štefan. Diváci: 120.

Dobříš: Jechort – Pilecký, Procházka, Poláček, Weber – M. Řechka, Modlík, Puchmajer, M. Liška – Šebek (79. Peták, 89. Tomášek), Karas (72. Pekarík).
Březnice: Vaněček – J. Žid, Cvrk (80. Ferko), Petrovic, L. Češka – Marek Žid, V. Češka (55. Fait), Zárybnický, Vácha – Jun, Martin Žid.

V příštím kole zajíždí v sobotu Dobříš do Hostomic a Březnice hraje také v sobotu doma derby s Tochovicemi.