Cerhovice – Dobříš 2:6 (2:1)

Poslední přípravné utkání přineslo dva rozdílné poločasy. V první půli hrály domácí Cerhovice velmi dobře a gólem Pichlíka, který skluzem zužitkoval přihrávku z levé strany, se také dostaly do vedení. Druhý gól Cerhovic poté přidal Grund, který se uvolnil v šestnáctce a technickou střelou na zadní tyč překonal Vitáska. Hosté se z šoku probrali až v závěru poločasu, kdy Karas využil chybu domácí obrany a gólem do šatny snížil na 2:1.

Hosty zřejmě výkon domácích Cerhovic v prvním poločase zaskočil, po změně stran ale bylo vše jinak. Rychlonozí hosté domácí hráče doslova utahali a druhý poločas se hrál jasně v režii Dobříše. V 55. minutě nádhernou střelou do šibenice vyrovnal na 2:2 Karas. To se již hrálo převážně na domácí branku. V 68. minutě se pak v šestnáctce uvolnil Budínský a tvrdou střelou poslal hosty do vedení. Tentýž hráč po chvilce upravil na 2:4. Domácí viditelně nestačili v kondici, a tak sáhli k řadě střídání. Jenže po odchodu Grunda byla v domácí obraně velká díra. V 73. minutě mohl zvýšit Bártl, jeho střela ale skončila na břevně. Pátý gól si nakonec Cerhovičtí vstřelili sami - 2:5. Definitivní podobu dal výsledku v 88. minutě Tomášek - 2:6.

Vedoucí mužstva Dobříše nám před utkáním poskytl několik informací. „V říjnu by Dobříš měla dokončit výstavbu umělky. Po třech sestupových letech z divize až do B třídy by měl nastat zlom a Dobříš by měla se svými odchovanci postupně stoupat. Příprava naznačila, že by to tak mělo být,“ uvedl vedoucí Dobříše Milan Bedřich.

Branky: Pichlík, Grund – Karas 2, Budínský 2, vlastní, Tomášek. Rozhodčí: Krůta – Vaník, Divílek. Diváci: 60.

Cerhovice: Altman - Huml, Hnízdil, Ječmen (Švihovec), Krumhanzl, Grund (Vonásek), Štěpnička, Procházka, Pašek, Mojžíš (Švejda), Pichlík.
Dobříš: Vitásek – Procházka, Šebek, Weber, Bártl, Liška, Pinc (Brejcha), Pilecký, Žaloudek (Tomášek), Budinský, Karas (Máša).