Dobříš – Hostomice
3:0 (2:0)

Již v první minutě musel hostující brankář Bohuněk čelit třem střelám a to postupně Maryšky, Šraina a po rohovém kopu M.Lišky Šebka. Krátce na to, po Procházkově přihrávce napálil Šrain míč do břevna a po centru Maryšky znovu Bohuněk vyrazil střelu Šraina, po rohovém kopu překopl z vápna St. Puchmajer, a těsně vedle namířil J.Liška. Pak sice hosté kopali několik přímých kopů, ale Vančáta z nich neohrozili. Následoval další tlak Dobříše. Po kombinaci Maryšky se Šrainem překopl zblízka Šebek, z úhlu se neprosadil Šrain, ale ve 25. minutě přízemní centr M.Lišky poslal poprvé do sítě Procházka. O deset minut později vyslal další bombu na branku Maryška a vyražený míč brankářem vrátil do branky opět Procházka.

Ve druhé půli hosté vystřídali a snažili se o útočnější hru, ale tím dávali domácím možnost k rychlým akcím. První vážnější střelu vyslal na Vančáta Rybák, ovšem v zápětí J.Liška uvolnil Procházku, který zamířil těsně vedle, Maryška přiklepl Šrainovi a ten do branky nezamířil , stejně jako Šebek a střelu tohoto hráče o chvíli později vytěsnil Bohuněk. V 59. minutě se však tento hráč dočkal, vybojoval míč na váhajícím obránci a vysokým lobem a la Poborský přehodil vybíhajícího gólmana. Krátce na to přišla největší šance hostomických hráčů, když po rohovém kopu Vyskočil hlavičkoval do tyče a dorážka Bábíčka z blízka skončila vysoko nad břevnem. Domácí však dál zaměstnávali hostující obranu. Šrain se krásně uvolnil, ale střela mu nevyšla, Procházkovu střelu brankář vyrazil, Šebkovo sólo skončilo vedle branky, Maryška mířil do gólmana a Procházka odmítl hattrick, když postupoval ve dvojici se Šebkem na Bohuňka, ale ten jeho střelu vyrazil. V závěru si hosté přece jen vypracovali dvě možnosti ovšem Budil hlavičkoval nad břevno a Kubovu tečovanou střelu stačil Vančát zachytit. Dobříšští se tak dočkali třetího vítězství v řadě a výsledek je pro hostovické ještě milosrdný.
Diváci hlasováním vyhlásili hvězdou utkání domácího Radka Procházku.

Branky: 25. a35. Procházka, 59. Šebek. Rozhodčí: Kuka. Diváci: 200.

Dobříš: Vančát – Weber, Pilecký, St. Puchmajer, Poláček – Šebek, Procházka, Šrain (71. Pokorný), J. Liška (62. Modlík), M. Liška – Šebek, Maryška (74. M. Puchmajer). Trenér: M. Šrain.

Příští víkend se pokusí dobříšští prodloužit vítěznou sérii v neděli v Cerhovicích.