Dobříš - V sobotním zápase I. A třídy jasně dominovali fotbalisté Dobříše a svého soupeře z Kněževsi vyprovodili sedmi góly.

6.6.2009

I. A třída: Dobříš - Kněževes (7:2).Foto: Jiří Kubík

MFK Dobříš – FK Kněževes 7:2 (2:1)

Zápas týmů z konce tabulky začali domácí velkým náporem. Střelu Pince, stejně jako Budínského, brankář vyrazil a třikrát se do šancí dostal Kuchař, ale ani jednou se neprosadil. Pak musel Uher zachránit situaci včasným vyběhnutím, ale v 18. minutě se po nedorozumění Steinbauera a Uhra hosté ujali vedení gólem Kutílka. Krátce na to Pincovu střelu s námahou vytáhl gólman na roh aPoláček i Kuchař hlavou mířili nad bránu.

Teprve ve 32. minutě Pinc po samostatné akci vyrovnal ave 40. minutě stejný hráč přízemní střelou po přihrávce Lišky otočil skóre. Dvě minuty na to Vltavského pokus chytil brankář.

Ve druhé půli sice na chvíli Kněževští získali převahu, avšak Žaloudek po kombinaci Budínského s Liškou dal v 52. minutě třetí gól a v 55. minutě Pinc zvýšil již na 4:1.

Zápas se od této chvíle stal exhibicí Dobříše. Kuchař po rohovém kopu a Žaloudek sice hlavičkami neuspěli, ale v 64. minutě po Kuchařově centru Budínský a v 66. minutě Weber po Budínského přihrávce přidali další branky.

Posledně jmenovaný pak zahodil vyloženou šanci.V 85. minutě Vrábík z přímého volného kopu snížil. Tečku za utkáním udělal v 87. minutě V. Šrain ml. po přihrávce Budínského.

Domácí tak stále udržují, byť jen malou, naději na záchranu v I. A třídě.

Branky: 32., 40.a 55.Pinc, 52. Žaloudek, 64. Budínský, 66. Weber, 87. V. Šrain ml.- 18. Kutílek, 85. Vrábík. Rozhodčí: Pechanec.

Dobříš: Uher – Weber, Steinbauer, Vltavský – Kuchař, Peták, Pinc (66. Šlechtický), Poláček(75. V. Šrain ml.), Liška – Žaloudek (70. Máša), Budínský. Trenér: M. Šrain.

Příští zápas sehrají Dobříšští v sobotu 13. červnaod 17 hodin ve Velké Dobré.

OBRAZEM: Volby na běžeckém závodě na Příbramsku

Cholín /FOTOGALERIE/ - Účastníci závodu EPO Trailmaniacs Slapy nemuseli v letošním roce volit, zda poběží tento extrémní vytrvalostní terénní závod,nebo půjdou k volbám do Parlamentu ČR.

Příbram o svém vítězství nad Ústím rozhodla čtyřmi góly během patnácti minut

Příbram – Fotbalisté 1. FK Příbram přivítali ve dvanáctém kole FNL na domácím hřišti Ústí nad Labem, v jehož dresu se do známého prostředí vrátili bývalí hráči příbramského týmu Štěpán Kacafírek a Pavel Pilík. Příbramští fotbalisté utkání nakonec zvládli, když především díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase a čtyřem brankám během patnácti minut zvítězili 4:0.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Bernard Plavec: Sport pro mě býval sprosté slovo

Dobříš – Sport mu dlouhou dobu nic neříkal, ale pak objevil kouzlo Muay Thai, kterému je nyní schopen obětovat naprosto cokoliv. Nejen o tom mluvil v rozhovoru Bernard Plavec.