MFK Dobříš - Maršovice
2:2 (1:1)

V úvodu utkání hráči i fanoušci uctili památku bývalého dobříšského hráče Františka Varteckého, který zemřel v požehnaném věku 86 let.

S výkonem a výsledkem svého týmu by však nebyl spokojen. Hned v 1. minutě našel Pinc Řechku, ten však střílel velmi nepřesně. Vzápětí mohli domácí inkasovat, ale Kadlec vykopl míč z brankové čáry. Pilecký se neprosadil po rohovém kopu a v 11. minutě již tradičně po ztrátě u půlící čáry nepohlídali Dobříšští Moulíka a bylo to 0:1.

Domácí pak svého soupeře zatlačili sérií rohových kopů před vlastní branku. Střelu Šraina hostující brankář Kubásek neudržel, Řechka však míč do brány neprotlačil.

Přesto domácí vyrovnali ve 20. minutě, ve které po rohovém kopu Pince střílel přesně hlavou Bártl.

Domácí ještě tlak zvýšili, ale Kadlec branku netrefil a po přihrávce Řechky ani ve výborné pozici Maryška. Vniveč přišla i možnost Pince. Jedinou příležitostí hostů byl nevyužitý průnik Moulíka.

Ve druhé půli nejprve střílel Procházka jen do brankáře a za stálého tlaku domácích opět přišly nevyužité možnosti. Centr Bártla v brance neskončil, stejně jako další Pince, který poslal Maryška hlavou vedle branky, Pinc prošel až před gólmana, ale nastřelil jen boční síť a po centru J. Lišky nedal Řechka.

V 61. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující R. Hašek, vzápětí z metru přestřelil bránu Bártl, ale v 67. minutě po střele Kadlece se nejlépe orientoval Maryška a na dvakrát přece jen proměnil.

Krátce na to obešel Maryška i gólmana a po jeho přihrávce odmítl pojistku Pinc, který překopl vysoko branku.

A tak zákonitě přišel v 72. minutě trest. Pronikající M. Hašek byl zastaven těsně před velkým vápnem a nařízený přímý volný kop M. Haška srazil Plevka do sítě.

Nervozita a křečovitost v závěru nedovolila Dobříši vstřelit branku, naopak unikající Moulík málem zajistil hostům tři body.

Branky: Bártl, Maryška - Moulík, M. Hašek. Rozhodčí: Pejša. Diváci: 100.

Dobříš: Plevka - Tomášek (83. Weber), Pilecký, Kadlec, M. Liška - Procházka (78. Peták), Pinc, Šrain (60. J. Liška), Bártl - Maryška, Řechka.

Poslední utkání podzimu hraje Dobříš v neděli ve 14.00 v Petrovicích.