Fotbalisté Dobříše absolvovali svou generálku na umělé trávě v Horních Měcholupech.

Teplýšovice – Dobříš
4:3 (1:1)

Úvod vyšel Teplýšovicím, když v deváté minutě akci Podhorského zakončil Vaňous střelou k tyči.

Hosté se snažili vyrovnat. Nejprve se Karas a Zbíral ještě mezi tyče netrefili, ale do přestávky už bylo srovnáno. To když ve 40. minutě proměnil Zbíral penaltu.

Po změně stran pak přidali Dobříšští další dva zásahy po střelách Petáka a Řechky. Karasovo sólo zlikvidoval brankář Fillip.

Tím své spoluhráče nabudil k vyšším obrátkám. Ještě čtvrt hodiny před koncem Dobříš nad soupeřem z I. A třídy vedla 3:1, ale nakonec prohrála.

V 75. minutě se z hranice šestnáctky prosadil Škvor, poté po Podhorského dlouhém autu vyrovnal skluzem Bálek a definitivní obrat ve skóre měla na svědomí kombinace Bálka, Podhorského a zakončujícího Škvora.

Branky: 75. a 84. Škvor, 9. Vaňous, 80. Bálek – 40. Zbíral (pen.), 57. Peták, 65. Řechka.

Poslední duel zimní přípravy absolvovaly v neděli také týmy Milína a Tochovic. V utkání vládl účastník I. A třídy.

Tochovice – Milín
0:7 (0:2)

Domácí se k ohrožení branky Milína dostali jen v úvodu zápasu. Přesně však nezamířili a pak už ovládli hru hosté.

Branky: 25. a 55. Vitásek, 31. a 68. Soukup, 48. Zákoucký, 65. Bejček, 67. Škopek.

Milín: Valkoun – Pacina (35. Lundák), Roušar, Krejčí, Venta – Harvan (60. Vlach), Škopek, Soukup, Zákoucký – Bejček, Vitásek.