Dobříš - Nespeky
2:2 (1:1)

Dobříšští začali lépe. První střelu na branku vyslal Karas, té však chyběla razance.V 8. minutě však našel Liška opět Karase, a ten tentokráte brankáře překonal - 1:0.

Téměř vzápětí hostující Charvát nedosáhl na přihrávku a při střele Kalendy se vyznamenal Uher. O střelu se neúspěšně pokusil Šrain ml. a na druhé straněstřílel Kalenda jen do Uhra. Po obléhání branky Karas přestřelil.

Hosté pak měli několik slibných šancí. T. Rosenvald střílel hlavou nad bránu, po rohovém kopu se neprosadil Kapr, ale ve 43. minutě zakončil Kalenda samostatnou akci úspěšně, a tak do kabin šly oba týmy za nerozhodného stavu 1:1.

Druhý poločas zahájila nebezpečná hlavička Kalendy těsně nad, ale pak přišly šance domácích. Po dvou rohových kopech Lišky se neprosadili Řechka ani Puchmajer a Machačova hlavička skončila těsně vedle tyče. Střela Poláčka skončila nad břevnem a po centru Lišky nastřelil Puchmajer tyč.

V 71. minutě po zbytečné ztrátě míče fauloval Šrain st. a pokutový kop proměnil Pavlík - 1:2.

Domácí pak vyvinuli silný tlak na branku a po Machačově střele vedle branky střílel těsně vedle i Šrain st. V 84. minutě se konečně domácí dočkali, když po rychlé akci obešel Karas i gólmana Donáta a vyrovnal - 2:2.

Domácí nabuzeni gólem ještě ve snaze rozhodnout utkání svou převahu vystupňovali, ale výsledkem byla jen neuznaná branka Puchmajera v poslední minutě.

Branky: 8. a 84. Karas - 43. Kalenda, 71. Pavlík z pk. Rozhodčí: Nusl. Diváci: 110.

Dobříš: Uher - Vltavský, Procházka, V. Šrain st., Machač - Pinc (46. M. Řechka), Poláček (62. Modlík), Puchmajer, V. Šrain ml., M. Liška (74. Pilecký) - Karas.

V dalším kolehraje MFK Dobříš v sobotuod 17 hodinv Mníšku pod Brdy.