Dobříš – Praskolesy
4:0 (3:0)

O první úspěch se pokoušel hned v úvodu dvakrát Bártl, ale neuspěl, stejně jako o chvíli později Šebek. Po přímém volném kopu Šraina hlavičkoval Pilecký hlavou z úhlu, ale brankáře nepřekonal.

Po čtvrthodině si domácí brankář Vančát poradil se střelou Fenika. Byla to však jediná střela hostů za celý zápas na branku.

Poláček pak z dálky branku netrefil, ale ve 21. minutě centr M. Lišky poslal do branky Bártl -1:0.

Tlak dobříšských hráčů ještě zesílil, ale pojištění výsledku dlouho nepřicházelo. Střely Procházky aŠraina sedo bránynevešly, Šebek nastřelil bombou tyč, po rohových kopech M. Lišky neuspěli Šebek ani J. Liška.

V závěru první půle však již hosté znovuinkasovali a hned dvakrát. Ve 41. minutě po hezké kombinaci se Šrainem a Karasem vstřelil druhý úspěch pohotově Šebek a o dvě minuty později využil chybu praskoleských hráčů M. Liška a své sólo zakončil třetí brankou.

Ve druhé půli nechal domácí trenér odpočinout dorostence, přesto se i dál hrálo na jednu branku. Karasův přímý volný kop i další jeho střelu gólman hostů Lukavský chytil, ale v 63. minutě prošel individuálně Poláček a na jeho střelu byl Lukavský již krátký - 4:0.

Další možnosti Modlíka, M. Lišky, Bártla i Karase již změnu skóre nepřinesly. Ojedinělé pokusy hostů zastavili Puchmajer a dvakrát Vančát vyběhnutím mimo pokutové území.

Diváci svým hlasováním určili hvězdou zápasu domácího hráče Tomáše Šebka.

Branky: 21. Bártl, 41. Šebek, 43. M. Liška, 63. Poláček. Rozhodčí: Štefan. Diváci: 100.

Dobříš: Vančát – Zbíral, Pilecký, Procházka, Poláček – Šebek (75. Weber), Šrain (46. Modlík), J. Liška (46. St. Puchmajer), M. Liška – Karas, Bártl. Trenér: M. Šrain.

V příštím kole zajíždějí domácí hráči v sobotu do Březnice. Odjezd autobusu v 15. 00 od stadionu.