Dobříš – Žebrák
0:1 (0:1)

Dobříšští hráči, kteří stále bojují o teoretickou možnost postupu, ani tentokráte proti zachraňujícímu se Žebráku neuspěli. Hned v úvodu utkání orazítkoval hostující Krejčí z přímého volného kupu tyč Vančátovy branky. Odpověděl Puchmajer střelou z voleje vedle branky. V další možnosti hostů se dostal do dobré šance opět Krejčí, ale váhal se střelou. Pak si domácí vytvořili neplodnou převahu a o vstřelení branky se pokoušeli bezvýsledně Šraina a Zbíral, ovšem ve 42. minutě ztratili dobříšští hráči u rohového praporku míč a Nesnídal našel ve vápně Dochtora, který úspěšně zakončil.

I když trenér domácích udělal několik změn, druhá půle začala podobně, jako první, s tím rozdílem, že Krejčí tentokráte mířil z trestného kopu do břevna. Šebek poté střílel nad bránu, další přímý volný kop Krejčího prošel nepovšimnut hráči vedle branky. Domácím se lepila na kopačky nervozita, jejich tlak byl jalový a hostující obrana si se sporadickými možnostmi Dobříše poradila. Gólman Ťažký zlikvidoval střelu Lomoze, úspěch nepřinesly ani střely Šraina a v největší šanci postupoval Karas sám na brankáře, ale Ťažky vyběhnutím před pokutové území stačil nohou odvrátit. Dobříšští tak podruhé za sebou nedokázali skórovat.

Diváci vyhlásili hvězdou utkání domácího Jiřího Pileckého.

Branka: 42. Dochtor. Rozhodčí: Pejša. Diváci:100.

Dobříš: Vančát – Weber, Pilecký, K. Kadlec, Zbíral (46. Modlík) – Havrdlík, Procházka, Šrain, M. Liška (46. Lomoz) – Šebek (66. Karas), M. Puchmajer. Trenér: M. Šrain.

V příštím kole hrají Dobříšští v neděli ve Vonoklasech.

RADIM WEBER