Kunice - Dobříš 2:1 (1:1)

Dobříšští mladíci nastupovali proti soupeři, který je již jednou nohou v divizi s viditelnym respektem. Od začátku utkání hosté zodpovědně bránili a soustředili se na rychlé brejky. V první polovině poločasu Dobříši stanovená taktika vycházela. Kunice do žádné vážnější šance nepustili, naopak ve 23' se protáhl na polovině hřiště rychlík Řechka mezi stopery a jeho samostatný únik vychytal zkušený Chadima. Další příležitost ke skórování měli hosté v 25' , ale trestný kop Pince pomohla zeď obránců odvrátit na rohový kop. A tak se prosadili v 34' domácí kanonýrem Koubkem 1:0. Hosté, ale odpověděli z rozehrání, když míč zatáhl Semančík, našel ve vápně Bártla, a ten do protipohybu překonal Chadimu - 1:1.

Branka hosty viditelně povzbudila a do konce poločasu bylo utkání oboustranně vyrovnané. Do druhého poločasu nastoupili hosté s aktivní hrou s vidinou dobrého výsledku, ale Kunice mají Koubka. Ten v 49' využil zaváhaní dobříšské obrany, naběhl si na centrovaný míč a dostal domácí do vedení - 2:1.

Kdo čekal, že vstřelená branka odstartuje střelecké hody domácích, se však zmýlil. Dobříš nadále pokračovala v dobrém výkonu a snažila se o vyrovnání. Blizko k brance měli hosté v 65' po úniku Modlíka, kdy kryl tvrdou střelu z velkého vápna Chadima dobříšskému Pincovi.

Hosté se nadále tlačili před branku domácích se snahou o vyrovnání. Největší příležitost měli v nastaveném čase, když do vápna pronikl Šimonovský, kterého evidentně stáhl obránce rukama. V závaru před brankou stačil ještě Šimonovský míč hlavou nasměrovat do branky, kde ale rukou obránce odvrátil zpět do pole a místo červené karty a penalty uviděl hostující hráč žlutou kartu za protesty.

Dobříšští tak po sympatickém výkonu, který ocenili i domácí, odjížděli zklamaní po výsledku, který před zápasem nikdo nečekal.

Branky: 34. a 49. Koubek - 35. Bartl. ŽK: Oliva, Kuneš - Bartl, Zbíral, Šimonovský. Rozhodčí: Kovář - Černoch, Bartůšek. Diváci: 150.

Kunice: Chadima - Tošnar, Hejhal (13. Chlumský), Linhart, Oliva - Jedlička, Zderadička (67. Kuneš), Paták, Panenka (85. Marek) - Tesařík, Koubek.

Dobříš: Jechort - J. Peták, Jiří Zbíral, Štaffen (88. Máša), Weber - Semančík, Pinc, Bartl, Šimonovský - Modlík, Řechka (80. Šebek).