Dobříš - Mirošovice
8:0 (4:0)

Tran, Liška, Maryška a Pokorný v uvodu svoje šance nevyužili, a tak se paradoxně mohli vedení ujmout hosté, ale střelu Dvořáka vyrazil Havrdlík, který chytal naposledy v žákách.

To byla to větší možnost Mirošovických v zápase.

První branka padla v 18. minutě. Po akci Maryšky pustil Soukup míč Šrainovi, a ten zavěsil. Od té chvíle to byla již jen otázka skóre. Po sérii rohových kopů nastřelil Tran břevno a ve 24. minutě usměrnil míč po rohovém kopu Šraina hlavou Machač.

Po přímém volném kopu Machače nepřekonal Liška na dvakrát hostujícího gólmana Burceva, ale ve 30. minutě stejný hráč za pomoci obránce zvýšil na 3:0. O čtyři minuty později přidal Liška po akci Trana čtvrtý úspěch.

I ve druhé půli byl k vidění stejný obrázek. V úvodu Pokorný ani Šrain Burceva nepřekonali, ale v 57. minutě Liška po přihrávce Trana už ano a zvýšil na 5:0. O tři minuty později zakončil své učinkováni v zápase opět Liška svým čtvrtým gólem.

Další Šrainovu střelu Burcev chytil, ale v 75. minutě kapituloval po střele J. Kadlece. Další možnosti nevyužili Maryška, Štěpánek, Kadlec a Karásek.
V poslední minutě zápasu Maryška upravil na konečných 8:0.

Branky: Liška 4, Maryška, Machač, Šrain, J. Kadlec. Rozhodčí: Vočka.

Dobříš: Havrdlík – Kozohorský (46. Fic), Dušek, J. Kadlec, Machač - Soukup (63. Štěpánek), Pokorný, Šrain, Liška (60. Karásek) - Maryška, Tran (74. Formánek).

Příští zápas hrají dobříšští dorostenci v sobotu od 10.15 v Jankově.