St. dorost
MFK Dobříš – FK Hořovicko 2:3 (1:1).

Domácí se ujali vedení v osmé minutě, kdy se nádherně z dálky trefil Šebek. Hosté pak přidali a v 17. minutě to byl Zítek, který také pěknou střelou vyrovnal.

Pak přišla možnost domácího Šraina, který vystihl malou domů, ale hosté se štěstím odvrátili. V závěru první půle nebezpečně vystřelili Hořovičtí dvakrát vedle a na druhé straně Drechsler prošel přes obranu, ale ke střele se nedostal.

Ve druhé půli si vytvořili hosté opět převahu a výsledkem byl gól Krumphanzla v 56. minutě. O chvíli později pak Hořovičtí netrefili prázdnou branku.
Dobříš odpověděla tvrdou střelou Maryšky. V 69. minutě pak vybojoval Liška míč, narazil Maryškovi, a ten vyrovnal – 2:2.

Hosté si v závěru utkání vytvořili trvalý tlak, ale i domácí hrozili nebezpečnými brejky. Když hořovický hráč nastřelil zblízka Uhra, zdálo se, že utkání skončí nerozhodně.

Ale v 94(!) minutě neuhlídali obránci Bednáře, a ten zajistil hostům tři body. Domácí tak musí dál čekat na první body.

Dobříš: Uher – Karásek, Šebek, Fiřt, Pokorný – Duben (46. Maryška), Šrain, Jechort (63. Fišer), Drechsler (76. Vitásek) – Kubec (56. Král), Liška.

Ml. dorost

MFK Dobříš - FK Hořovicko 2:5 (1:3).

Fyzicky zdatnější hosté si hned v úvodu vytvořili převahu a v 7. minutě Vokáč a o dvě minuty později Souček, který dorazil míč odražený od tyče, zajistili hostům dvoubrankové vedení.

Teprve po čtvrthodině se domácí vzpamatovali. Maryškův trestný kop gólman chytil, ale ve 22. minutě obešel Král brankáře a téměř z brankové čáry snížil.

Hosté stále hrozili, přesto mohl opět Král vyrovnat, ale po samostatné akci nastřelil brankáře, zatímco ve 37. minutě se na druhé straně nemýlil Zemánek.

I ve druhé části utkání dominovaly útoky nad obranami, a tak se nebezpečné situace střídaly před oběma brankami. Ve 44. minutě Liška z přímého volného kopu našel Maryšku, a ten snížil. Havrdlík pak napravil chybu obránců a Dobříšští měli několik šancí k vyrovnání. Maryška po Kadlecově centru přestřelil a Královu střelu obránci zablokovali.

Když se zdálo, že by Dobříš mohla vyrovnat, přišel v 61. minutě Zemánkův gól z přímého volného kopu a o tři minuty později stejný hráč hlavou po rohu dovršil svůj hattrick.

Za domácí pak ještě nevyužili možnosti Král a Tran a v samotném závěru nedal hostující Zemánek penaltu.

Dobříš: Havrdlík – Štěpánek (41. Liška), Převor, Formánek (41. Tran), Machač – Kozohorský, Kadlec, Fic, Štěpán (61. Brabec) – Maryška (64.Korbelík), Král.

V dalším kole jede dobříšský dorost v sobotu do Neratovic.