St. dorost:

Hořovicko – MFK Dobříš 6:2 (4:1)

Proti třetímu týmu tabulky měli sice hosté hned v úvodu velkou šanci, když po rohovém kopu se vtipně uvolnil Maryška, ale jeho přihrávku Drechsler nedorazil. Pak nastala pro Dobříš černá čtvrthodinka, ve které inkasovala hned čtyři branky – v 9. minutě vše odstartoval Diviš z penalty, a pokračovali ve 12. minutě Mužík, ve 20. minutě Zítek a o minutu později Abel. O vítězi bylo rozhodnuto.

Po přeskupení hostující obrany se přece jen hra trochu vyrovnala, i když i nadále byli domácí nebezpečnější. Od další branky zachránil Dobříšské Uher v brance. Ve 38. minutě však našel Šebek Maryšku a ten snížil.

V 63. minutě Diviš z další penalty zvýšil na 5:1. V další části utkání Šrain, Drechsler a Maryška nevyužili svoje příležitosti, až v 76. minutě Štěpán překvapil gólmana centrem z brankové čáry a snížil.

Konečnou podobu skóre dal v 86. minutě Lisý.

Dobříš: Uher – Fišer, Jechort, Šebek, Drda (55. Machač) – Kadlec (46. Pecháček), Pokorný, Formánek (46. Štěpán), Šrain – Maryška, Drechsler.

Ml. dorost:

Hořovicko – MFK Dobříš 0:3 (0:2)

Mladší hráči Dobříše byli po celou dobu utkání lepší a zaslouženě vyhráli. V 15. minutě Tran hlavou po rohovém kopu vsítil úvodní gól a o pět minut později Štěpán zvýšil na 2:0. Pak se hezkou střelou z dálky do břevna prezentoval Pecháček. V závěru první části se několikrát vyznamenal brankář Kotrbatý, který na tomto místě hrál poprvé. Jednou mu vypomohl i Machač, když ho trefil míč na brankové čáře.

Ve druhé části kontrolovali hosté výsledek, který pečetil v 83. minutě Tran.

Dobříš: Kotrbatý – Štěpánek, J. Kadlec, Machač, Vágner – Fic, Formánek, Pokorný, Pecháček – Štěpán, Tran. Střídali: Šrain a Brabec.

Příští utkání hraje MFK v neděli 5. dubna od 10.15 hodin s Neratovicemi.