St. dorost
MFK Dobříš - Union Čelákovice 2:4 (1:1)

Již v 9. minutě neudržel Vitásek míč po přímém kopu a Hlavatý dopravil míč poprvé do domácí sítě. O tři minuty později však unikl Maryška a vyrovnal – 1:1.

S dvěma dalšími střelami Maryšky a Šraina si hostující gólman poradil a na opačné straně příležitost Čelákovických skončila střelou těsně vedle branky.

V úvodu druhé půle mířil Šrain jen do těla hostujícího hráče a pak přišla pro domácí zlá desetiminutovka.

V 63. minutě se hosté hlavičkou Suchardy ujali vedení, v 69. minutě po dalším trestném kopu Uher vyrazil míč na kopačku Bařiny, a ten z voleje zvýšil a o další tři minuty později vstřelil čtvrtou branku Píša.

V 82. minutě pak stačil Maryška už jen upravit skóre. V závěru mohli hosté zvýšit vedení, ale oblouček přes brankáře skončil vedle.

Dobříš: Vitásek (60. Uher) – J. Kadlec, Jechort (82. Machač), Šebek, Fišer (67. Tran) – Karásek (80. Fic), Pokorný, Šrain, Holý – Maryška, Drechsler (60. Vitásek).

Ml. dorost
MFK Dobříš – Union Čelákovice 2:4 (1:1)

V utkání se nejdříve prezentoval tvrdou střelou Fic a později Kozohorský nastřelil protihráče.

Domácí se dočkali ve 20. minutě, kdy Fic vysunul Soukupa, a ten krásným lobem přehodil vybíhajícího brankáře. Pak se vyznamenal Kotrbatý, když vyrazil tvrdou střelu, ale ve 28. minutě kapituloval po proměněné penaltě Badža.

V závěru poločasu zahodili velké šance Štěpán, Soukup a Kozohorský.

Ve 43. minutě otočil skóre zápasu po samostatné akci Schwagerl a v 50. minutě stejný hráč využil chyby Kotrbatého a zvýšil na 1:3.

V 62. minutě po rohu snížil hlavou Machač. Vyrovnat mohl Tran, když přehodil vybíhajícího gólmana, ale hostující obránci stačili ještě vykopnout míč z čáry a krátce na to střílel Šrain těsně nad.

V 70. minutě vstřelil z blízka čtvrtý gól Badžo. Naopak výstavní rána Pokorného šla jen do břevna.

Dobříš: Kotrbatý – Vágner (41. Blažek), Brabec, Machač, Štěpánek – Kozohorský, Formánek (34. Pokorný), Fic, Soukup – Štěpán (41. Šrain), Tran.

V neděli jede Dobříš na hřiště Novo Kladno.