Lety – MFK Dobříš
0:6 (0:1)

Hned ve 3. minutě se hostům podařilo skórovat, když po rohovém kopu vyslal Šrain do brejku duo Maryška, Liška a posledně jmenovaný z přehledem šanci proměnil.

Další závar zakončil Liška střelou do obránce a Kozohorský nastřelil břevno. První možnost Letů zlikvidoval brankář T. Kadlec a jeho kolega na druhé straně vyrazil zase střelu Maryšky.

V dalším průběhu střelu Machače tečoval obránce vedle branky a mimo skončila i další střela J. Kadlece.

V úvodu druhé půle se vyznamenal domácí gólman a v 53. minutě našel Soukup Šraina, jehož střela skončila na břevně.

Uklidňující gól vstřelil hlavou Kozohorský, vzápětí domácí stříleli v dobré příležitosti vedle, ale uklidnění hosté již ovládli hru a přidali další pěkné branky.

V 62. minutě pustil Soukup přihrávku Lišky Šrainovi, a ten vstřelil další branku. V 71. minutě využil Maryška špatného výkopu jinak dobrého brankáře Sochackého a zvýšil již na 4:0.

V oboustranně útočném závěru nejprve Štěpánek skluzem zabránil možnosti Letů, Šrain ani Král své šance nevyužili a na druhé straně Pokorný vykopával míč z branky.

V 86. minutě zahrál Maryška přímý volný kop na Šraina a následný závar sám zakončil brankou a v 89. minutě završil vysoké vítězství Dobříše po samostatné akci Král.

Nutné je ocenit i sportovní přístup domácích hráčů, kteří sami přiznávali svoje teče a přerušovali a vraceli míč při zranění protihráče.

Branky: Maryška 2, Liška, Kozohorský, Šrain, Král.

Dobříš: T. Kadlec – Fic (75. Štěpánek), Dušek, J. Kadlec, Machač – Kozohorský, Pokorný, Šrain, Liška – Maryška (86. Formánek), Soukup (65. Král).

Příští zápas hraje dorost Dobříše doma v sobotu od 10.15 se Sedlecem-Prčice.