MFK Dobříš - Týnec
7:0 (4:0)

Domácí hned z prvního útoku na Vašákovu branku mohli otevřít účet utkání, když na dlouhý Machačův centr za stopery naběhl Maryška, ale jeho technická střela těsně minula pravou tyč.

I v dalších minutách se domácí rychlými kombinacemi dostávali do vápna Týnce, ale naráželi na dobře chytajícího brankáře. Nakonec se Dobříšští dočkali díky své trpělivé hře v 19. minutě, kdy na trestný kop Šraina naskočil Maryška, orazítkoval hlavou břevno a dobíhající Tran opět hlavou dorazil do opuštěné branky 1:0.

Po obdržené brance se Týnec jestě více zatáhl do obrany a spoléhal se pouze na brankaře Vašáka, který přijatelný výsledek držel do 37. minuty, kdy vyrazil tvrdou střelu Maryšky z hranice velkého vápna, ale v souboji o míč s dobíhajícím Soukupem fauloval a pískala se penalta, ze které Soukup zvýšil na 2:0.

V závěrečných minutách prvního poločasu hostující družstvo naprosto propadlo v bránění, čehož využil domácí Maryška ve 43. minutě. To po centru Fice zvýšil hlavou na 3:0 a o minutu později po biliárové kombinaci Šraina s Tranem zakončoval do opuštěné branky pohodlně Kozohorský.

Obraz hry se nezměnil ani po poločasové přestávce. Domácí si vytvářeli brankové šance, a tak po další pěkné kombinaci našel před brankou v 55. minutě Machač neobsazeného Kozohorského, který ideálně mič předložil na střelu Soukupovi, a ten levačkou překonal do šibenice bezmocného Vašáka 5:0.

Další brance zabránil Vašák, který střelu Šraina po jeho samostatné akci vytlačil reflexivně na břevno. Šrain se branky nakonec dočkal v 68. minutě. Uvolnil se ve vápně po nárážečce s Maryškou a podél brankaře s přehledem zvýšil na 6:0.

Poslední branku Dobříše dal po samostatném úniku v 70. minutě Maryška a stanovil skóre na konečných 7:0.

V závěru utkání domácí prostřídali a další příležitosti neproměnili. Celé utkání se tak proměnilo na souboj s brankařem Vašákem.

Po skončení zápasu se Dobříšští mladíci mohli radovat nejen z vítězství, ale i z podzimního prvenství a zároveň slibného náskoku v tabulce do jarních odvet při jejich pokusu o návrat do krajského přeboru.

Branky: Soukup 2, Maryška 2, Liška, Šrain, Kozohorský. Rohodčí: M. Jarolímek - Kobík, Žebrakovský.

Dobříš: T. Kadlec - Fic (73. Šimek), Kadlec, Dušek, Machač (80. Formánek) - Kozohorský, Šrain, Liška, Tran (66. Havrdlík) - Soukup, Maryška (86. Štěpánek).