MFK Dobříš - FK Lety
4:1 (3:1)

Domácí dorostenci si byli vědomi, že jsou favority a na soupeře vlétěli. V první čtvrthodině měli několik šancí a kdyby je všechny proměnili, mohlo to být už 5:0.

Uspěl však pouze dvakrát Maryška, vždy po rohovém kopu Šraina. Ve 2. minutě naběhl na jeho míč a umístil jej z 20 metrů do branky a ve 14. minutě si v klidu zpracoval míč a nedal golmanovi šanci.

Další možnosti Kozohorského, Lišky, Šraina a Matějky zůstaly nevyužity. Zákrok v pokutovém území na unikajicího Lišku rozhodčí neviděl. Krátce po té, co Maryška přehodil vybíhajícího brankáře i branku, se domácí útočnik zranil, což poznamenalo hru Dobříšských.

Ve 37. minutě nechali uniknout Koudelu, a ten snížil. Byl to první gól, který obdržela Dobříš na domácím hřišti v tomto ročníku.

Do poločasu ještě Matějkovi sebral míč z nohy gólman a stejný hráč si ve 41. minutě naběhl na pas Machače a zvýšil na dvoubrankový rozdíl. V samém závěru první části odmítl hostující Váňa nabídku na snížení.

Ve druhé půli hra upadla do průměru, Lety se více soustředily na obranu a domácí vytvořili jen několik závarů po rohových kopech. Hosté nezakončili několik slibných brejků.

Ke konci zápasu nastřelil Liška břevno, Soukup obránce a Matějka neproměnil přihrávku Karáska. A tak jediným úspěšným střelcem ve druhé půli byl v 90. minutě Liška.

V příštím zápase hraje MFK v neděli 4. dubna v 10.15 v Sedlec-Prčici.

Branky: 2. a 14. Maryška, 41. Matějka, 90. Liška - 37. Koudela. Rozhodčí: Šmejkal.

Dobříš: T. Kadlec - Fic, Dušek(60. Havrdlík), J. Kadlec, Machač - Kozohorský(68. Karásek), Pokorný, Šrain (81. Tran), Liška - Matějka, Maryška (38. Soukup). Trenéři: Zubek, Kadlec.

RADIM WEBER