Dobříš – Jankov
2:0 (0:0)

Nebezpečné byly hlavně protiútoky dvojice útočníků Račanský a Němeček. Přes to si i domácí vytvořili několik nebezpečných příležitostí.

Kozohorský na centr nedosáhl, Maryška neprostřelil hostující val a Matějka z voleje přestřelil. Na druhé straně se prezentoval nebezpečnou střelou vedle branky Němeček a v poslední minutě první půle se vyznamenal domácí brankář T. Kadlec, když vytěsnil střelu Račanského.

Ve druhé polovině utkání již hostům docházely v parném počasí fyzické síly a domácí tak ovládli hru. Dlouho se však nemohli prosadit díky vlastní zbrklosti i výbornému výkonu jankovského gólmana Nerada. Několik možností nevyužili Kozohorský i J. Kadlec, své sólo nezakončil přesně ani Soukup a Maryška netrefil soupeřovu branku.

Lídru soutěže tak pomohlo štěstí, když si v 79. minutě polovysoký centr Trana srazil Veselý do vlastní sítě.

Vítězství mohl pojistit Maryška, ale povedlo se to až v poslední minutě kapitánovi Pokornému, který z 20 metrů přízemní střelou stanovil konečný výsledek.

V posledním utkání zajíždí jistý vítěz I. A třídy v sobotu do Týnce nad Sázavou, kde se od 10.15 hodin pokusí završit sezonu bez porážky.

Branky: 79. vlastní. 90. Pokorný. Rozhodčí: Paukner.

Dobříš: T. Kadlec – Fic, Dušek, J. Kadlec, Havrdlík – Kozohorský (70. Šimek), Pokorný, Maryška – Matějka, Tran, Soukup.

RADIM WEBER