Starší dorost

SK Rakovník – Dobříš 1:4 (0:0)

V utkání dorosteneckého krajského přeboru měli hosté možnost probojovat se na vedoucí příčku tabulky. Ovšem v prvním poločase byl lepší jejich rakovnický soupeř. Domácí měli po většinu této části utkání převahu, ale jejich častá střelba byla velmi nepřesná. Za hosty se pokoušel ohrozit brankáře jen Maryška. Jedna jeho střela cíl jen těsně minula a v závěru první půle, kdy hosté přece jen hru trochu vyrovnali, nedosáhl na centr Machače a další jeho možnost zlikvidoval domácí gólman.

První čtvrthodina druhé části utkání měla podobný průběh jako úvod, ale v 61. minutě vyšel Dobříšským rychlý brejk, po němž Maryška zužitkoval přihrávku Soukupa - 0:1. O čtyři minuty později domácí srovnali, když Červený využil chybu obrany -1:1.

V 70. minutě Maryška posunul míč hlavou ke Kozohorskému a hosté opět vedli -1:2.

V závěru se projevila větší fyzická připravenost dobříšských dorostenců. Maryška a Pokorný sice svoje šance nevyužili, jak už je u Dobříše tradicí, neproměnili ani pokutový kop, tentokráte Šrainem, ale v 85. minutě vsítil další úspěchhostů po akci Soukupa Maryška - 1:3. Minutu před koncem pak napravil Šrain svou chybu při penaltě a vstřelil čtvrtou branku.

Dobříšský nováček se tak posunul na vedoucí místo krajského přeboru.

Branky: 65. Červený – 61. a85. Maryška, 70. Kozohorský, 89. Šrain. Rozhodčí: Štefan.

Dobříš: T. Kadlec – Soukup (87. Blažek), Havrdlík, J. Kadlec, Dušek – Kozohorský (75. Šrain, 89. Brabec), Fic, Pokorný, Tran (20. Machač) – Matějka, Maryška.

Mladší dorost

SK Rakovník - Dobříš 5:2 (3:2)

Hosté začali utkání nešťastně, když již ve druhé minutě po rohovém kopu se domácí ujali vedení gólem Ryšlavého -1:0.

První půle přinesla vyrovnaný boj. Kasík byl ve vyložené pozici sražen, ale rozhodčí nechtěl hned na začátku vylučovat, Váca jen těsně minul, Mařík se pak zaskvěl zákrokem po střele Červeného, Halay v dobré pozici netrefil bránu a Černého vychytal domácí gólman Kraus. Střela Králičky skončila těsně nad břevnem a ve 22. minutě vyrovnal po „uličce“ Šimka Kasík -1:1.

Otočit skóre mohl opět Kasík, brankář si však s jeho střelou poradil a v zápětí ve 25. minutě zaspali hosté po rohovém kopu a Králička opět získal Rakovníku vedení 2:1.

Ve 28. minutě důrazný Šimek vybojoval míč a střelou opět vyrovnal -2:2.

Pak přišly dvě dobré příležitosti hostů, ovšem Kasík po přihrávce Černého přehodil gólmana i branku a Šimek neobstřelil brankáře.A tak ve 32. minutě opět po rohovém kopu vsítil Červený třetí úspěch domácích.

Do druhé půle nastoupili Dobříšští se snahou o vyrovnání. Vypracovali si několik šancí. Po kombinaci Šimka s Černým nedal Halay, Dedík z úhlu mířil těsně nad branku, Kasík do brankáře a po centru Halaye minul stejný hráč hlavou míč a vzápětí nastřelil břevno. V 65. minutě po ojedinělé rychlé akci domácích vsítil čtvrtý úspěch Žďánský a o sedm minut později pečetil skóre utkání opět Žďánský.

Branky: 65.a72. Žďánský, 2. Ryšlavý, 25. Králička, 32. Červený – 22. Kasík, 28. Šimek. Rozhodčí: Fejfar.

Dobříš: Mařík – Fišer (66. Procházka), Mann, Žižka, Vobr – Černý, Váca, Šimek (70. Balík), Dedík – Halay, Kasík.

Příští víkend hrají dobříšští dorostenci v neděli 3. 10. od 10.15 a 12.30 hodin s Č.L.Beroun.