St. dorost
Kunice – Dobříš 1:4 (0:4)

Začátek utkání se nesl ve znamení výrazné převahy domácích. Plecitého střela branku minula, další stejného hráče stačil T. Kadlec vyrazit a Skála ve vyložené pozici poslal míč hlavou vedle.

Pak přišly chvíle hostů. Žižkovu střelu vytěsnil obránce na roh a Šebkovu po přihrávce Machače obránci zablokovali. Ve 13. minutě načechral Machač ideálně míč z přímého volného kopu do pokutového území, kde J. Kadlec hlavou přehodil vybíhajícího brankáře -0:1.

O čtyři minuty později našel Machač přesným pasem Šebka, a ten zavěsil míč do branky -0:2. Vzápětí mohl zvýšit Žižka, ale brankář byl proti.

Ve 21. minutě si Machač s J. Kadlecem zopakovali situaci z 13. minuty a byl z toho gól jak okopírovaný z televizního záznamu -0:3.

T. Kadlec pak chytil střelu Prokše a Kuničtí Čížkem nevyužili nedorozumění stoperů. Ve 29. minutě zakončil Žižka samostatnou akci čtvrtou brankou. Do konce poločasu se šokovaní domácí pak nezmohli na kloudnou akci.

Ve druhé půli se domácí snažili o zkorigování výsledku a získali územní převahu. Před Bučkem zachránil nejprve Kůrka, ale v 53. minutě využil chybu obrany Prokš ke snížení. To domácí povzbudilo k trvalému tlaku, ale T. Kadlec, společně s obětavou obranou, všechny akce zlikvidovali.

Branky: 53. Prokš – 13. a 21. J. Kadlec, 17. Šebek, 29. Žižka. Rozhodčí: Kovář.

Dobříš: T. Kadlec – Fišer, Kůrka, Fliegel, Procházka – Šebek, J. Kadlec, Fic, Holobrada – Žižka, Machač (52. Mann, 86. Bukva). Trenér: Burda.

Ml. dorost
Kunice – Dobříš 8:2 (4:1)

Fyzicky i fotbalově vyspělejší domácí získali výrazné vítězství. Již ve druhé minutě střelecky disponovaný Chalupník zahájil brankostroj a o osm minut později stejný hráč vystihl „malou domů“ a zvýšil na 2:0.

Ve 13. minutě se individuálně prosadil Bukva a snížil. Krátce na to mohl vyrovnat Mann, ale samostatný únik skončil střelou do brankáře.

Do poločasu přidali ještě branky ve 26. minutě z „voleje“ opět Chalupník, ve 31. minutě využil chybu obrany Zaal ke čtvrtému úspěchu, a to ještě gólman Mařík několikrát zachránil.

Ve 44. minutě opět Chalupník zvýšil na 5:1. V 50. minutě trefil Mann z přímého volného kopu z pětadvaceti metrů břevno a Šrain snížil.

V 58. minutě Skála po rychlém útoku přidal další gól a v závěru unavení domácí ještě v 70. minutě Zaalem a v 72. minutě opět Chalupníkem zakončili střelecký účet utkání.

Branky: Chalupník 5, Zaal 2 – Bukva, Šrain. Rozhodčí: Kaucký.

Dobříš: Mařík – Safín, Mezera, Fliegel, Grill – Zorek, Šrain, Procházka (41. Jindrák), Káš – Mann, Bukva. Trenér: M. Řechka.

V příštím kole hrají dobříšští dorostenci na svém hřišti vneděli od 10.15 a 12.30 hodin s Čelákovicemi.