Dorost starší:

Dobříš – Benešov B 1:4 (0:3)

Po třech vítězstvích tentokrát přišla pro domácí studená sprcha. Už první poločas se stal jednoznačnou záležitostí hostů. Chvíli ještě T. Kadlec odolával útokům, ale ve 13. minutě kapituloval po střele Mařince z dálky. Vzápětí sice zachránil domácí brankář před Strnadem, ale ve 22. minutě přidal Skopec po samostatné akci druhý gól.

První nesmělý pokus o ohrožení hostujícího brankáře vyslal Brabec nad branku a ve 31. minutě to již bylo 0:3, když Strnad převzal na půlce přihrávku a přehodil vybíhajícího domácího brankáře.

Teprve v závěru prvního dějství přišly šance dobříšských hráčů. Tečovaná střela J. Kadlece skončila vedle branky, Brabec postupoval sám na brankáře, ale bránu minul a po centru Šebka hlavičku J. Kadlece vyrazil výborný benešovský brankář Holada.

Ve druhé půli konečně domácí přidali. Žižkovu střelu brankář vyrazil, ale ve 48. minutě rohový kop Fice poslal do sítě Machač. S další hlavičkou si však již hostující gólman poradil. Pak ve vyložené pozici překopl branku hostující Sochor, Procházka v tísni nastřelil vlastní břevno a snahu domácích o vstřelení kontaktního gólu uťal v 76. minutě Strnad, když pohodlně přehodil T. Kadlece.

Benešovští si pak v poklidu svůj náskok udrželi.

Branky: 48. Machač – 31. a 76. Strnad, 13. Mařinec, 22. Skopec. Rozhodčí: Paukner.

Dobříš: T. Kadlec – Dedík, Kůrka (69. Mann), Brabec (80. Fišer), Procházka – Šebek, J. Kadlec, Machač, Fic, Žižka – Šimek (25. Holobrada). Trenér: F. Burda.

Dorost mladší:

Dobříš – Benešov 2:7 (1:5)

Jednoznačná záležitost hostů, kteří již po čtvrthodině hry vedli o tři branky.

Za zaznamenání stojí sympatické gesto hostujícího trenéra, který poté, co se 15 minut před koncem zranil Grill a domácí nemohli již střídat, stáhl i svého hráče, aby byl poměr hráčů na hřišti vyrovnán.

Branky: 21. a53. Mann – 24. a45. Klíma, 3. Vosáhlo, 4. Fiala, 14. Cvrček, 40. Stanka, 75. Matoušek. Rozhodčí: Hruška.

Dobříš: Mařík – Grill, Mezera, Procházka, Zorek – Pečený (41. Čihák), Šrain, Vobr, Káš – Mann, Bukva (41. Jindrák). Trenér: M. Řechka.

V příštím kole zajíždějí dobříšští dorostenci v sobotu do Rakovníka.