St. dorost

Dobříš – Sedlčany
4:0 (3:0)

V 6. minutě unikl Maryška a jeho přihrávku zužitkoval Fic ve vedoucí branku. Hosté odpověděli nedůraznou střelou Repetného, ale to bylo z jejich strany na dlouho vše.

Domácí hráči se tlačili před sedlčanského brankáře, ale dlouho se nedokázali prosadit. Liškova střela cíl nenašla, po Maryškově přihrávce překopl branku Tran, další jeho střelu obránci zblokovali, Kozohorský hlavou branku netrefil, Šrain střílel do boční sítě a Machač s Kozohorským do brankáře.

Teprve v poslední čtvrthodince přišly branky. Po dalším Maryškově úniku se prosadil Šrain a pak Maryška zakončil úspěšně samostatnou akci – 3:0.

Druhý poločas byl vyrovnanější. Hosté zahrozili nebezpečným přímým kopem Spálenky, který T. Kadlec vyrazil nad břevno, ovšem v 59. minutě po střele Maryšky neudržel míč Ježek a Tran nadvakrát pečetil skóre.

V dalším průběhu hostující gólman chytil střely Lišky i Machače a Fic střílel těsně vedle brány. Domácí T. Kadlec měl práci jen po střele Vršeckého.

Branky: Fic, Šrain, Maryška, Tran.

Dobříš: T. Kadlec (77. Šimek) – Soukup, Dušek, J. Kadlec (54. Brabec), Machač – Kozohorský, Liška (71. Blažek), Šrain, Fic – Maryška (80. Kasík), Tran.
Sedlčany: Ježek – Zdeněk, Karas, Zrůbek, Kiš – Spálenka, Repetný, Vršecký, Dvořák – Skalický, Burda. Střídal: Filip.

Ml. dorost

2:6 (1:4)

Domácím v honbě za prvními body nevyšel první poločas. Dlouho však odolávali. Pospíšil hlavou minul míč, neuspěli Burda ani Dvořák, vyloženou šanci zhatil stejnému hráči Mařík a Vystyd nastřelil tyč.

Teprve ve 21. minutě, když Mařík špatně odkopl míč po malé domů, se prosadil Dvořák a během sedmi minut hosté rozhodli. Ve 25. minutě samostatnou akci zakončil opět Dvořák, o dvě minuty později prošel obranou Jirout a stejný hráč pak přidal i čtvrtý úspěch.

V závěru první půle poprvé vyzkoušel hostujícího Ješutu v bráně Šimek. Ze stejné standardní situace pak ohrozil Maříka Housa a v poslední minutě opět po trestném kopu Žižky neudržel gólman míč a Kasík dorazil – 1:4.

V úvodu druhé půle pak centr Dedíka dorazil do branky opět Kasík a bylo to již 2:4.

Šimek potom v dobré pozici překopl branku a zdálo se, že by se mohli domácí pokusit o zvrat. Ovšem hosté přidali. Mařík zabránil střelám Pospíšila, Dvořáka i Jirouta, ale na jeho dorážku v 62. minutě již byl krátký. Když pak Dedík ani Kasík své šance nevyužili, pečetil skóre utkání v 70. minutě Hrbek. A to ještě před tím vykopl Žižka z brankové čáry míč po střele Pospíšila.

Branky: Kasík 2 – Jirout 3, Dvořák 2, Hrbek.

Dobříš: Mařík – Pouček, Mann, Zorek (32. Žižka), Vobr – Hošinský(54. Stočes), Šimek, Váca, Procházka (47. Fišer) – Kasík, Dedík.
Sedlčany: Ješuta – Vystyd, Pospíšil, Šťovíček, Housa – Kymla, Hrbek, Strnad, Burda – Dvořák, Jirout. Střídal: Senft.

V příštím kole zajíždějí Dobříšští do Kosmonos a Sedlčany přivítají doma Beroun.