1.FK Příbram – S. Olomouc
1:3 (0:1)

Z obavy před sílou soupeře (na podzim 0:8) začala Příbram hlubokou defenzivou, ze které se pouštěla k ojedinělým výpadům. Hosté se dostali poprvé do šance v 16. minutě, kdy povedenou střelu Punčocháře vytlačil Stareček na tyč. Ve 24. minutě trestný kop Pospíšila opět Stareček s námahou vytáhl na roh.

Hosté systematicky a trpělivě dobývali obranný val domácích. Těm se v útočné fázi nedařilo, kvalitou nestačili na sílu hostů, neudrželi míč a ničím nepřekvapili, nicméně soustředěnou obranou drželi příznivý výsledek. Teprve ve 45. minutě byli sérií krátkých přihrávek přehráni a na 0:1 otevřel skóre hostující Nešický.

Ve druhém poločase domácí zvýšili útočnou aktivitu a v 50. minutě po dobře sehraném rohovém kopu po ose Pilík, Stančík gólově zakončoval Rosůlek 1:1. Branka na nějakou dobu vyrovnala aktivity obou mužstev. V 59. minutě však Stareček neudržel střelu Tomečka a dobíhající Punčochář pohodlně dostal hosty znovu do vedení 1:2.

V 67. minutě ještě mohl vyrovnat opět Rosůlek, kdy po akci Bublíka ze čtyř metrů zakončoval pouze do rukou hostujícího brankaře. Následně v 70. minutě Pospíšil po dlouhém vedení míče přesně zakončil z hranice pokutového území 1:3.

Do konce utkání hosté kontrolovali hru a ještě několikrát nebezpečně zakončovali, Stareček byl vždy připraven.

Branky: 50. Rosůlek - 45. Nešický, 59. Punčochář, 70. Pospíšil. Rozhodčí: Jech -Štuk, Jarolímek. Diváci: 110.

Příbram: Stareček – Vácha (73. Žáček), Kvída, Rybák, Frejlach, Stančík, Kordule, Mareš, Pilík, Chalupa (32. Bublík), Rosůlek.
Olomouc: Karabina – Falta, Talian, Vavřík, Přikryl, Nešický, Bernard, Pospíšil, Alexa (61. Benýšek), Punčochář (80. Ševčík), Tomeček (83. Bednář).

Trenér Jaroslav Černý: "Systém staršího dorostu Olomouce je výborný, soupeř nás i přes snahu o důslednou obranu jednoznačně přehrával."