Marila – Slavia
0:4 (0:3)

Domácí začali náporem a soupeře přitlačili na jeho polovinu, z převahy však vytěžili jen několik rohů, šanci Veselého a nepřesnou střelu Kunce. Hosté poprvé udeřili ve 21. minutě. Centr z pravé strany hlavičkoval z velkého vápna hostující útočník, jehož skákavá střela skončila poprvé za zády Nováka. Hra se pak vyrovnala a o rušné chvíle před oběma brankami nebyla nouze. Ve 42. minutě se dopustil hrubé chyby brankář Novák, když slabý centr vyrazil do zad jednoho z protihráčů, od něhož se míč odrazil a doskákal za brankovou čáru – 0:2. V následující minutě domácí obranu zaskočil dlouhý pas a útočník soupeře se po sólu nemýlil.

Druhý poločas začala Marila s odhodláním změnit skóre a soupeře přehrávala po křídlech. Domácí si vytvořili několik dobrých příležitostí, jenže Čejda v 54. minutě po přihrávce Černého přestřelil hlavou ze dvou metrů prázdnou branku a v 60. minutě Černý neproměňil hlavou z bezprostřední blízkosti centr Štochla. Naopak hosté domácí dorazili z ojedinělého útoku, po kterém zvýšili na hrozivých 0:4, když příbramská obrana nechala hlavičkovat jediného útočníka soupeře v pokutovém území.

Zbytek utkání se odehrál zcela v režii Slávie, jejíž pozorná obrana domácí pustila jen k několika platonickým střelám. „Z dobře rozehraného zápasu je debakl. Soupeř disponuje širším kádrem kvalitních hráčů. U nás je znát absence každého jednotlivce,“ posteskl si příbramský trenér Jaroslav Černý.

Marila: Novák – Mojdl, Pšenička, A. Rampa, Mišun – Čejda, Kunc, Veselý (66. Pazderník), Vltavský (22. Gazda) – Štochl, Černý.