Tabulkové postavení favorizovalo domácí, kteří byli po polovině soutěže na 6. místě, kdežto Spartak se krčilu samého dna tabulky.

Tábor - Spartak 2:3 (1:1)

Herní zlepšení hostů se projevovalo hned od začátku zápasu. Domácí šli sice jž v 5. min. do vedení, ale hosté bojovali a ve 22. min. se jim podařilo vyrovnat, když přihrávku Bělohradského zužitkoval Hanáček 1:1. Zbytek 1. poločasu byl vyrovnaný, hra se odehrávala převážně ve středu pole.

Do 2. poločasu vlétli Spartakovci se snahou strhnout vedení na svou stranu a poprvé v této sezoně naplno bodovat na hřišti soupeře. To se jim povedlo v 60. min., když k přímému kopu na hranici velkého vápna se postavil Telenský a střelou do šibenice poslal Spartak do vedení.

Od tohoto okamžiku byli hosté lepším týmem a Tábor přehrávali. Pojistku na 3 bodový export dal Hájek, když v 80. min. míč po ose Telenský, Hlaváč doputoval až před domácí branku a hostující záložník se nemýlil 1:3.

Domácím se podařilo v nastaveném čase pouze snížit na konečných 2:3.

Trenér Miloslav Šusta: S výkonem hráčů jsem spokojen, podali kvalitní kolektivní výkon a po zásluze jsme zvítězili.

SK Spartak: Solnař - Matějka, Dušek, Binar, Opička - Bělohradský (65. Hájek), Hlaváč, Rampa, Pospíšil (41. Telenský), Hanáček (55. Houdek) - Tesárek (72. Weishaitel).