Sp. Příbram – Sedlčany 13:0 (3:0). I když konečné skóre bylo hodně vysoké, na první branku se čekalo až do 32. minuty, kdy se trefil Gregořica. Ještě předtím musel Zykán hasit nebezpečný brejk.

Po úvodním gólu se mladíci Spartaku rozjeli a po přestávce dokázali vstřelit deset gólů.

Z brankové úrody stojí určitě za zmínku například trefa na 11:0, kdy Skotnica vymetl šibenici sedlčanské branky nebo poslední gól zápasu, který parádní hlavičkou obstaral Suchan.

Branky: Gregořica 4, Suchan 2, Chvátal 2, Sedláček 2, Molnár, Voříšek, Skotnica .

Trenér Miroslav Bodnár: „V rozhodujícím zápase jsme podali velmi dobrý výkon a kluci se předvedli v tom nejlepším světle. Oceňuji jejich hlad po gólech a dobré kombinační hře i za rozhodnutého stavu. Ze zápasu, ze kterého jsme měli strach, se po přestávce stala exhibice se vším všudy. Splnil se tak sen mnoha generací a postup do dorostenecké divize se stal skutečností. Nyní je naším cílem vyhrát krajský přebor a ve zbývajících dvou zápasech potvrdit oprávněnost postupu.“

Sp. Příbram: Zykán (59. Bischof) – Skotnica, J. Novotný, Steinbauer (64. Matějka), Sandr – Molnár (59. Kuba), Suchan, Kubec, Sedláček – Gregořica, Chvátal (51. Voříšek).

Sedlčany: Mulač – Stiburek, Brotánek, Pešek (73. Čermák), Viterna – Mandík, R. Valsa, Lomoz, Vondrák – M. Valsa, Bartůšek.

Také mladší dorostenci Spartaku si se Sedlčany poradili. Dokázali tak napravit zaváhaní z minulého kola.

Sp. Příbram – Sedlčany 3:0 (2:0). Spartak byl na začátku zápasu aktivnější a dostával se do šancí. Hlavně agilní Tesárek dělal hostující obraně problémy. Právě tento hráč poslal domácí do vedení, když jeho první střelu stačil brankář vyrazit, ale na dorážku byl již krátký.

O dvoubrankový rozdíl ve skóre se postaral Cozl, který s přehledem překonal vyběhnutého brankaře hostí.

Ve druhém poločase se osmělili i hosté, ale Zykán skvělým zakrokem odmítl drama. V 63. minutě byl ve vápně faulován domácí Pospíšil a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Müller – 3:0.

Sp. Příbram: Zykán – Opička (41. Machala), Jerman, Horváth, Šusta – Bamas, Kuba (55. Telenský, Müller, Hlaváč (70. Hanáček) – Tesárek, Cozl (48. Pospíšil).

Trenér Miloslav Šusta: „Sehráli jsme dobrý zápas a alespoň částečně jsme napravili prohru z minulého kola. Soupeře jsme až na jednu šanci k ničemu vážnému nepustili.“