Spartak - Benešov 1:1 (0:0)

Bohužel stav zraněných a nemocných hráčů se ještě rozšířil o Hlaváče a Rampu, a to ještě v 25. minutě musel odstoupit kapitán Jerman. I přes tyto absence hrál Spartak se soupeřem vyrovnanou partii a v 16. minutě mohl jít do vedení, když hostující brankař fauloval Branžovského, kopala se penalta, ale tu Weishaitel neproměnil.

Poté mohli skórovat i Benešovští, kteří převážně hrozili z rychlých protiútoků, ale Solnař Spartak několikrát podržel.

Branky začaly padat až ve 2. poločase. Nejprve se prosadil Benešov, když dlouhý míč za obranu proměnil jejich útočník a v 55. minutě to bylo 0:1. Hned o minutu později kopali domácí přímý kop a míč skončil po ose Branžovský, Bambas, David až v síti hostů - 1:1.

S přibývajícími minutami si domácí vytvořili mírnou převahu a hlavně ze standardních situací hrozilo nebezpečí díky jejich výškové převaze, ale ani David, ani v závěrečných vteřinách Cózl branku nedali, a tak zápas skončil remízou.

"Po tomto zápase jsem hráče pochválil,protože byli soupeři více než vyrovnaným soupeřem. Chybělo nám šest hráčů, kteří nastupují v základní sestavě a přesto jsme mohli i vyhrát, hlavně v závěru zápasu jsme byli lepším týmem," řekl po utkání trenér Miloslav Šusta.

Spartak: Solnař - Matějka (55. Jezbera), Jerman (25. Hanáček), Binar, Opička - Bambas - Bělohradský (41. Cózl), Houdek, Branžovský, Weishaitel (50. David) - Tesárek.