V dalším divizním utkání zajížděli mladší dorostenci Spartaku Příbram do Prahy na hřiště Podolí. Při pohledu na 1.poločas by nikdo neřekl, že hraje druhý celek tabulky proti 11. týmu.

Podolí - Spartak 4:0 (1:0)

Spartak byl aktivnější a nebezpečnější než domácí, ve vyložených šancích hostů se objevili Tesárek a Pospíšil, ale prvně jmenovaný se mezi tyče netrefil a Pospíšil mířil pouze do břevna domácí branky. Podolí vážněji zahrozilo pouze jednou, a to v 35. minutě, když se po chybě Duška nadvakrát prosadil domácí útočník 1:0!

Ve 2. poločase na hřiští existovalo pouze jedno družstvo, a to domácí, kteří v rozmezí sedmi minut vstřelili tři branky a bylo rozhodnuto. Ve zbývajícím čase se utkání již pouze dohrávalo.

"Ve druhé půli jsme totálně propadli v defenzivě a domácím jsme to hodně usnadnili, přitom výkon v 1.poločase byl velmi dobrý a jen naše střelecká nemohoucnost nás připravila o lepší poločasový výsledek," komentoval utkání trenér Miloslav Šusta.

Spartak: Solnař - Matějka, Dušek, Binar, Opička - David - Houdek (55. Weishaitel), Branžovský, Pospíšil, Bělohradský (41. Cózl) - Tesárek.

(v tištěném Deníku vyjde tento článek ve středu 7. května)