Spartak odjel k utkání ve značně oslabené sestavě. Kvůli disciplinárnímu trestu nemohl nastoupit Dušek, zranění nepustilo do hry Hlaváče, Binara a žaludeční problémy Telenského, s týmem neodcestoval ani dlouhodobě zraněný Hájek. I bez těchto hráčů však podali Spartakovci dobrý a hlavně bojovný výkon.

Meteor - Spartak 1:0 (0:0)

První poločas se odehrál za mírné převahy domácích, ale vyloženou šanci si nevytvořili. Na začátku druhé půle přišel rozhodující moment utkání. Domácí hráč ze strany hřiště nacentroval míč k hostující brance, ten se odrazil od břevna na neobsazeného hráče Meteoru, a ten se nemohl netrefit 1:0.

Hosté mohli vyrovnat pět minut před koncem, když Pospíšil prošel z levé strany do pokutového území domácích, na malém vápně našel osamoceného Tesárka, ale ten přestřelil. A tak si domácí připsali 3 body a i nadále vedou tabulku.

Miloslav Šusta (trenér Spartaku): "I když jsme prohráli, jsem spokojen, protože domácího favorita jsme potrápili a i ve značně improvizované sestavě jsme sahali po bodu. Kluci dřeli a v úmorném vedru někteří dohrávali na pokraji vyčerpání."

Spartak: Solnař - Matějka (65. Branžovský), Jerman, Opička, Cózl - Bělohradský, Rampa - Houdek (75. Jezbera), Pospíšil, Weishaitel - Tesárek.