Starší dorost

Sp. Příbram – Písek 1:2 (1:2).

Lépe začali hosté, kteří měli míč častěji na svých kopačkách a v 11. minutě se po rohu prosadili i gólově – 0:1. O minutu později zahrál před velkým vápnem rukou Štochl, kopal se přímý kop, a ten Písečtí proměnili – 0:2.

Pro domácí to byl šok. Trochu se z něj vzpamatovali až ve 45. minutě, když Kuba rozehrál rohový kop, našel Gregořicu, a ten se nemýlil 1:2.

Ve druhé půli hosté pozorně bránili a vyráželi do rychlých protiútoků, ze kterých zlobili domácí obranu. Zykán několikrát domácí podržel. Spartak se do vyložené Šance nedostal, a tak si body odvezl dobře hrající Písek.

Miloslav Šusta (trenér Spartaku): “Soupeř byl lepší a konečné skóre je pro nás ještě milosrdné. Jestliže chceme bodovat v dalších zápasech, musíme naši hru bezpodmínečně zlepšit.“

Spartak: Zykán - Dušek, Jerman, Bambas (46. Hor– váth), Šusta - Müller (70. Pospíšil) - Tesárek, Štochl, Kuba, Císař - Gregořica.

Mladší dorost

SK Spartak – FC Písek 0:1 (0:0).

V týdnu se domácím vážně zranil Radics, který si na tréninku nešťastně zlomil ruku, navíc stále chyběli zranění Provazník s Plíhalem a P. Duškem.

Po počátečním oťukávání Spartak svého soupeře zatlačil před jeho branku, ale z tlaku vytěžil pouze tyč Matějky po přímém kopu Branžovského.

Hosté se na příbramskou polovinu dostávali pouze sporadicky a Solnaře ani jednou neohrozili. Ke gólu však nevedly ani střely Rampy a Petráska na druhé straně, a tak se do kabin odcházelo za bezbrankového stavu.

Ve druhém poločase začali hosté aktivněji. Ve 48. minutě naštěstí pro domácí nevyužili nedorozumění ve spartakovské obraně, když včas zasáhl Solnař. Po tomto varování, opět Příbramáci převzali otěže zápasu do svých rukou, ale do vyložené šance se nedostali.

Naopak, soupeř využíval rychlých brejků a jen zásluhou vynikajícího Solnaře neinkasovali.

V největší šanci druhého poločasu se ocitl po trestném kopu Plochy Drašnar, ale trefil jen na zemi ležícího brankáře.

Když už se zdálo, že si oba týmy rozdělí po bodu, podařila se hostům hezká kombinace středem, po které se dostal do sóla hostující záložník a hokejovým blafákem rozhodl o vítězi zápasu.

Miroslav Bodnár (trenér Spartaku): „Bylo to pro nás smolné utkání, ale i takové se ve fotbalu často odehrávají. Naši kluci opět bojovali a chybělo jen trochu víc štěstí a i fotbalové agresivity v útočné fázi. Na první body si tak musíme počkat. Snad se nám podaří přivést je příští týden, kdy zajíždíme na hřiště ZČE Plzeň.“

Spartak: Solnař – Matějka, Rampa, Binar, Šebek – Hájek (60. Drašnar), Petrásek, Branžovský, Jezbera (41. Plocha) – Bělohradský (56. Dražan), Koška.