St. dorost: Sp. Příbram - Rokycany 1:2 (0:1)

Mírným favoritem byli domácí, kteří zvítězili v posledních třech zápasech. Ale na hřišti to vypadalo úplně jinak a asi i hosté se divili, jak snadno přišli ke 3 bodům.

Spartak podal podprůměrný výkon a soupeři body doslova daroval. Skóre zápasu otevřeli hosté v 35. minutě střelou z 20 metrů. Ani po tomto varování se hra Spartaku nezlepšila a nadále předváděli mdlý výkon.

Zlepšení nenastalo ani ve 2. poločase. Rokycany zvýšily vedení v 70. minutě, když po rohovém kopu neuhlídal Jerman hráče, a ten pohodlně hlavou skóroval - 0:2.

Jiskřičku naděje pro domácí vykřesal Štochl a snížil na 1:2. Vyrovnat se Spartaku již nepodařilo, a tak vítězství a cenné třu body putují do Rokycan.

Miloslav Šusta (trenér Spartaku): "Přístupem a hrou mužstva jsem obrovsky zklamán.To co nás zdobilo v minulých zápasech,bojovnost a nasazení dnes chybělo."

Spartak: Zykán - Šámal, Jerman, Horváth, Opička - Müller (5. Pospíšil, 30. Gregořica) - Tesárek (35. Weishaitel), Štochl, Převrátil, Císař - David (65. Cózl).

Ml. dorost: Sp. Příbram – Rokycany 2:0 (2:0)

V zápase se Spartak rozehrával pomalu, a tak první střelu vyslali hosté, ale Solnař si s ní poradil. Pak hlavičku Binara zlikvidoval brankář hostí a své sólo od půlky trestuhodně zahodil Bělohradský. Ve 34. minutě už se po rohu Branžovského prosadil Binar - 1:0. Další jeho hlavička šla nad branku hostí.

V poslední minutě 1. půle našel chytře Plocha úplně volného Bělohradského, který napravil svojí reputaci a krásným obloučkem pojistil vedení Spartaku - 2:0.

Do 2. poločasu vstoupili Příbramští lépe, ale Matějkovu střelu soupeřův brankář vyrazil. Pak začali hosté mít navrch, ale jejich šance končily u Solnaře.

Největší šanci na zkorigování měli v 53. minutě, kdy po chybě Branžovského nastřelili břevno a odražený míč odkopl na poslední chvíli výborný Binar. V 67. minutě mohl zápas definitivně rozhodnout Bělohradský, ale jeho nádherný slalom mezi soupeřovými obránci zhatil brankář. V závěru se ještě hosté nadechli k náporu, ale obrana Spartaku jim skórovat nedovolila.

Miroslav Bodnár (trenér Spartaku): "Vyhráli jsme třetí zápas v řadě, ale jak je vidět z postavení v tabulce, nebyli naši soupeři z nejsilnějších. Teprve další zápasy napoví o síle tohoto týmu. Doufám, že se nám začne pomalu vyprazdňovat marodka a tlak na hráče je bude motivovat k lepším výsledkům."

Spartak: Solnař – Dušek, Rampa, Binar, Šebek (32. Plíhal) – Drašnar (55. Dražan), Petrásek, Branžovský, Plocha – Matějka, Bělohradský.

V dalším kole jedou dorostenci Spartaku do Klatov.