St. dorost: Motorlet B – Spartak 2:0 (0:0). Spartak nastoupil s dvěma defenzivními hráči v pětičlenná zálože a během první půle nepustil Motorlet do žádné větší šance. Naopak do vedení mohli jít Příbramští, ale Trefný velkou šanci nevyužil.
Do druhé půle vyrukovali domácí s větší aktivitou. Spartak úspěšně odolával do 60. minuty, když dlouhý aut domácích propadl přes stopery až před Zykána a útočník Motorletu míč s pomocí břevna a tyče dostal do sítě – 1:0.
O pět minut později už to bylo 2:0, tentokrát po rychlém protiútoku z levé strany. Spartak bojoval alespoň o čestný úspěch, ale domácí si výhru pohlídali.
Miloslav Šusta (trenér Spartaku): „Na zápas jsme se důkladně připravovali a nechybělo mnoho, abychom si odvezli alespoň bod. Kdyby se v 1. poločasu ve vyložené šanci prosadil Trefný, mohl zápas dopadnout úplně jinak. Ale to jsou jen kdyby a na ty se ve fotbale nehraje.“
Spartak: Zykán - Opička, Jerman, Horváth, Šusta (70. Matějka) - Šámal (75. Bambas), Převrátil - Tesárek, Štochl (75. Peterka), Císař (85. Weishaitel) - Trefný.

Ml. dorost: Motorlet B – Sp. Příbram 7:1 (4:0). Po vydařeném utkání s Benešovem jeli příbramští kluci do Prahy s cílem předvádět hezký fotbal a pokusit se proti favoritovi překvapit.
Domácí se však do svého soupeře pustili hned od začátku a v první minutě jejich střela skončila těsně vedle Solnařovy branky. Nátlaková a kombinační hra Motorletu slavila úspěch v 8. minutě, kdy po autovém vhazování propadl míč k volnému hráči, který skóroval. V 18. minutě si slabší chvilku vybral Solnař a jeho zaváhání domácí využili ve druhý gól.
Teprve potom se Spartak trochu dostal do hry, ale branku domácích ohrozil jen Branžovský z trestného kopu. Na konci poločasu pak hosté udělali další dvě školácké chyby a soupeř je tvrdě potrestal – 4:0.
Do druhé půle udělali Příbramští několik změn a začali se domácím vyrovnávat.
Ve 46. minutě mohl snížit Koška, ale po závaru před domácí brankou se neprosadil. To se mu podařilo až o deset minut později, kdy po zaváhání domácího brankáře snížil hezkým lobem – 4:1.
To však bylo ze strany Spartaku vše. Domácí dorostenci dvěma krásnými střelami zvýšili na 6:1. Pak mohl ještě snížit Matějka, ale po krásném uvolnění od Košky se ukvapil a netrefil branku. V samotném závěru ještě domácí vstřelili sedmý gól.
Miroslav Bodnár (trenér Spartaku): „Dneska jsme dostali lekci z jednoduchosti, fotbalovosti, nasazení, rychlosti a důrazu. V tom všem jsme za soupeřem zaostávali. Prohráli jsme s výborným soupeřem, ale k výsledku jsme jim pomohli i našimi hrubými chybami v obranné činnosti.“
Spartak: Solnař – Šebek, Matějka, Binar, Koška – Jezbera (41. Drašnar), Rampa, Branžovský, Plocha – Dražan (41. Plíhal), Bělohradský (41. Hájek).

V příštím kole hraje Spartak v neděli doma se Sezimovým Ústím.