Starší dorost Spartaku svého souseda nepřemohl

Strakonice/ Dorostenci Spartaku Příbram jeli tentokrát k mistrovskému duelu do Strakonic.

29.10.2008

SK Spartak PříbramFoto: Deník

St. dorost: Strakonice – Sp. Příbram 3:1 (1:0).
Průběh zápasu sousedů z tabulky ovlivnila hned druhá minuta, kdy se Strakonice dostaly před branku Spartaku a jejich hráč přehodil špatně postaveného Zykána 1:0. Ve zbytku poločasu byli domácí lepším týmem a jen zásluhou Zykána, který svou chybu několikrát napravil, byl rozdíl skóre jen jednogólový.
Do druhého poločasu vystřídal Spartak tři hráče s cílem zlepšit útočnou fázi, neboť před přestávkou domácí branku takřka neohrozil.
Ale veškeré plány zhatila 48. minuta, kdy po přímém kopu domácích neuhlídal Převrátil svého hráče, a ten hlavou zvýšil. Třetí hřebíček do rakve Spartaku pak domácí zasadili v 75. minutě. To při odkopu míče chyboval Jerman, strakonický útočník postupoval sám na Zykána a právě Jerman ho ve vápně fauloval. Kopala se penalta s úspěšným koncem – 3:0.
Spartaku se v 90. minutě už povedlo jen snížit po střele Tesárka.
Miloslav Šusta (trenér Spartaku): „Stále nás srážejí individuální chyby hráčů. Jsou před námi ještě dva zápasy, uzdravují se nám někteří marodi, tak věřím, že ještě nějaké body uděláme.“
Spartak: Zykán - Matějka, Jerman, Peterka, Šusta - Šámal (46. Kuba), Převrátil - Štochl (46. Telenský), Bambas (46. Tesárek), Císař - Trefný (80. Weishaitel).

Ml. dorost: Strakonice – Sp. Příbram 1:3 (1:2).
Mladí Příbramáci chtěli na jihu Čech odčinit nešťastnou porážku od Sezimova Ústí.
Hned v úvodu zápasu se Spartak ujal vedení, když Koška sklepl míč Plchovi, a ten krásnou střelou od břevna otevřel skóre – 0:1. Z vedení se však radoval jen pět minut.
Plocha nešťastně ukopl míč Rampovi, domácí útočník běžel sám na Solnaře a své sólo proměnil 1:1.
Po vyrovnání pokračovali domácí aktivně, ale žádnou vyloženou šanci si nevytvořili. Naopak. Po důrazném souboji Hájka a Petráska ve středu hřiště se dostal do sóla Koška a ani on se nemýlil – 1:2.
Ve 36. minutě mohlo být pro Spartak ještě veseleji. Petrásek uvolnil aktivního Košku, ale tentokráte trefil jen tyč domácí branky.
V poslední minutě poločasu se za příbramskou obranu dostal domácí útočník a zastavil jej až faul Duška. Penaltu však bravurně vyrazil Solnař.
Také do druhého poločasu vstoupil Spartak aktivněji, ale vstřelit pojišťující gól se mu nepodařilo.
Domácí hrozili jenom z brejků po příbramských standardních situacích, ale Solnař v brance potvrzoval výtečnou formu.
Před strakonickou brankou se hlavou neprosadil Rampa, střela Košky mířila těsně vedle a nájezd agilního Petráska také branku neskončil.
Když se domácí nadechovali k závěrečnému tlaku, zhatil jejich snahu o vyrovnání brankář, který fauloval Petráska v pokutovém území. Nařízenou penaltu Branžovský s přehledem proměnil 1:3.
Další branku mohl přidat i střídající Dražan, ale jeho hlavičku domácí gólman reflexivně vyrazil.
Miroslav Bodnár (trenér Spartaku): „Odvezli jsme si zaslouženou výhru a potvrdili dobrou formu z předchozího zápasu. V posledním zápase na domácím hřišti přivítáme v neděli 2. listopadu fotbalisty z Prachatic. Doufám, že nám forma vydrží a s domácími diváky se rozloučíme vítězstvím.“
Spartak: Solnař – Bělohradský, Dušek, Binar (58. Matějka), Šebek – Hájek (58. Jezbera), Rampa, Branžovský, Plocha (66. Drašnar) – Petrásek , Koška (75. Dražan).

29.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 9 000 Kč Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech Uklízeč/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 9000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pozice. uklízeč/ka, Zkrácený pracovní úvazek. Jedná se o práci pouze o víkendu., Nástup možný ihned. Mzda: 9 000,- Kč, Kontakt:Doležal Miroslav - osobní kontakt na pracovišti - Marian Reis provozovna Příbram VII, náměstí 17. listopadu č.p. 297. Pracoviště: Marian reis provozovna příbram vii, náměstí 17. listopadu, č.p. 297, 261 01 Příbram 1. Informace: Miroslav Doležal, . Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 27 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidiči nákladního vozidla - vnitro. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pozice: řidiči nákladního vozidla - vnitro, Požadujeme kartu do tachografu., Nástup: od 2.1.2019. Mzda: 27 000,- Kč, Kontakt: Ptáček Karel Ing., tel.: 774 319 303, e-mail: klukman@centrum.cz, Místo výkonu práce: Ing. Karel Ptáček, třída Osvobození č.p. 365, Příbram VII, JÍZDY PO CELÉ ČR. Pracoviště: Ing. karel ptáček, třída Osvobození, č.p. 365, 261 01 Příbram 1. Informace: Karel Ptáček, +420 774 319 303. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 16 000 Kč Pomocní skladníci Skladník - manipulant. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní náplň:, * manipulace s materiálem pro výrobu , Co byste měli umět:, * pozice vhodná i pro absolventy bez praxe, * manuální zručnost, zodpovědnost, Co Vám nabízíme: , * stravenky v hodnotě 100 Kč, * čtvrtletní bonusy za docházku, * příspěvěk na penzijní připojištění, * sick days , * prémie za zlepšení, * firemní akce, , Od ledna 2019 smlouva na dobu neurčitou, Hrubá měsíční mzda po zapracování až 20000 Kč, Pozice vhodná i pro absolventy, Uchazeče ZAŠKOLÍME a ZAUČÍME, , Kontakt: Šoltésová Lenka, tel.: 318 665 016, e-mail: personalni@kemmler-electronic.cz. Pracoviště: Kemmler electronic, s.r.o., Cvokařská, č.p. 123, 262 42 Rožmitál pod Třemšínem. Informace: Lenka Šoltésová, +420 318 665 016. Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 90 Kč Manipulační dělníci ve výrobě Pracovníci výroby. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pozice: pracovníci výroby, Výroba magnesia pro sportovní účely, jednoduchá manuální práce., Požadujeme: min. vyučení, šikovnost, spolehlivost, výpis z rejstříku trestu, Zaměstnanecké výhody: stravenky 100,- Kč za den, 13. plat, Nástup možný ihned na dobu určitou (s možností prodloužení). Mzda: 90,- Kč/hod + výkon. prémie až 50 %, Kontakt: Málek Pavel, tel.: 731 168 543 (8:00 - 15:00 hod.), e-mail: malek@chalk.cz, Místo výkonu práce: Chalk, spol. s r.o., Suchodol č.p. 20, Příbram 1. Pracoviště: Chalk, spol. s r.o., 261 01 Příbram 1. Informace: Pavel Málek, +420 731 168 543.

Příbram (v bílém) porazila doma v krajské lize Kralupy 4:1
48

Montéři sesadili sládky, derby ve Slaném ovládl Rakovník

Rozdíl byl v produktivitě, řekl Zákoucký z Legie

Hokejisté Příbrami vyhráli, ale musí se zlepšit

Příbram /FOTOGALERIE/ - Pozici favorita potvrdili hokejisté Příbrami v sobotním duelu krajské ligy, v němž na domácí ledě porazili v pohodě Kralupy 4:1. Domácí měli zápas pod kontrolou od začátku až do konce.

Don Giovanni se nestačil divit, Lysá šokovala jasného favorita

Lysá nad Labem - V pražském hotelu Don Giovanni se odehrálo čtvrté kolo Extraligy šachových družstev. Obhájce titulu a lídr soutěže 1. Novoborský ŠK s reprezentanty Davidem Navarou a Viktorem Lázničkou se chystal získat další body. Do zápasu s klubem Výstaviště Lysá nad Labem nastupoval jako favorit.

Poslední celek si odvezl z Příbrami třináct branek

Příbram – V sedmém kole středočeského krajského futsalového přeboru přivítali futsalisté FK Viva Příbram soupeře z Dobřichovic. Páteční zápas se jim výsledkově hodně povedl a vyhráli 13:5.

Kelti si zahrají proti poválečným mistrům

Nové Strašecí - Basketbalový klub Kelti Nové Strašecí vyhrál soutěž k filmu Zlatý podraz o nejlepší basketbalové video a v neděli 9. prosince od 15 hodin si vybere svou odměnu za vítězství.