Sp. Příbram – Strakonice
0:5 (0:4)

Hosté se dostali do vedení z první akce, když nedůrazný Opička nechal odcentrovat před naší branku, a tam se lehce nechal předskočit Dvorský. Spartak tedy už od 2. minuty prohrával 0:1.

Tentokrát příbramské mladíky branka neprobudila a soupeř se dostával do dalších šancí. V 17.minutě domácí opět nedůrazně bránili a nechali vystřelit hostujícího záložníka přesně k tyči Zykánovy branky – 0:2.

Další šance brankář Spartaku likvidoval, ale ve 24. minutě nestačil na střelu, která následovala po chybě Dvorského – 0:3.

Snížit mohl po jedné z mála akcí Trefný, ale nastřelil po krásném Gregořicově úniku jen břevno hostující branky. Naopak hosté potrestali další z řady chyb a centr vyražený Zykánem si nešťastně srazil do vlastní branky Jerman – 0:4.

Po bouřce v kabině začali Příbramští více běhat a najednou se hra vyrovnala. Do šancí se dostali Gregořica, Trefný a Dvorský, ale zakončit nedokázali.

Hosté také měli příležitost zvýšit svůj náskok, Zykán byl však výborný. Jihočeši jej překonali až v samotném závěru krásnou střelou – 0:5.

Miroslav Bodnár (trenér Spartaku): „V zápase mě kluci zklamali zejména přístupem ke hře. Rozdíl v nasazení obou družstev byl obrovský. Naši si šli jenom zahrát a mysleli, že to půjde i bez pohybu a důrazu. Soupeř je však rychle vyvedl z omylu. Současný fotbal se musí hrát s maximálním nasazením a důrazem.“

Sp. Příbram: Zykán – Opička (49. Rampa), Jerman, Převrátil , Horváth – Weisheitel (68. Hanáček), Štochl, Kuba, Dvorský (81. Šámal) – Trefný, Gregořica (68. Müller).