Poděbrady – Sp. Příbram
1:4 (1:3)

Již ve 4. minutě se po rohu Branžovského prosadil na zadní tyči Štochl – 0:1. Další šance neproměnil Trefný, a tak se domácí dostali zpátky do zápasu ve 27. minutě, kdy z trestného kopu z hranice vápna vyrovnali 1:1.

Úplnému obratu vzápětí zabránil Boukal. Ve 38. minutě zastavil domácí brankář sólo Matějky jen za cenu penalty, z níž se Telenský nemýlil.

Minutu před poločasem pak výborně hrající Matějka vystřelil z 25 metrů a poslal Spartak do dvoubrankového vedení – 1:3.

Také ve druhé půli byli Příbramští lepším týmem, ale bolest v proměňování šancí držela domácí v naději na lepší výsledek. Postupně se neprosadili Trefný, Branžovský a Dvorský. Až v 68. minutě vrátil přetažený roh před branku Rampa a Matějka dorazil míč za záda domácího brankáře 1:4. Ještě v 90. minutě postupovali z půlky Tesárek s Pospíšilem sami na branku, ale Tesárek prováhal, a tak se již na výsledku nic nezměnilo.

M. Bodnár (trenér Spartaku): „Kluci podali dobrý výkon, až na pár chyb v obranné činnosti. Škoda neproměňování šancí. Pochvalu zaslouží Boukal a Štochl, absolutorium pak Matějka, který dal dvě branky a ještě se po faulu na něj kopala penalta.“

V příštím kole hostí Spartak celek SK Slaný, který v minulé sezoně bojoval o postup do divize, takže je nečeká lehký soupeř.

Spartak: Boukal – Klimek, Jerman, Štochl, Opička (67. Píchal) – Telenský (63. Tesárek), Branžovský, Rampa, Dvorský (72. Weisheitel) – Matějka, Trefný (78. Pospíšil).